Sisuturundus

Parim kingitus koolilõpetamiseks on ilus ja hingega ehe! 

gd.ee, 12. juuni 2019, 09:46
Koolilõpetamiste periood on saabumas ning ilmselgelt kimbutab paljusid meist küsimus, mida armsale lõpetajale kinkida. Parim kink tütarlapsele on ilus ja südamega ehe!

Ehted kaunistavad inimest ning mida isiklikum on kingitus, seda rohkem ta südamesse läheb. „Loomulikult on oluline ka ehete kvaliteet ja väärtuslikkus, kuid see peaks olema iseenesest mõistev faktor kingitusetegijale. Ehteid valides peaks mõtlema oma kallile inimesele ja nii see õige ehe sünnib,“ selgitab gd.ee turundusjuht Keit Reiska.

Reiska sõnul on kingiostjate suureks lemmikuks just Nomination Italy käevõrud – plussiks on tõik, et kokku on võimalik kombineerida täpselt selline ehe nagu tahad. „Valikus on õnnetoovate kristallidega, isegi teemantidega lülisid, millest saab ise käevõru kokku panna. Valida saab ka reisimälestuste ja muude ühiste kogemuste vahel. Hinna võib kingitegija ise otsustada, vastavalt sellele, kui palju mälestusi korraga kinkida,“ lisab spetsialist. Gd.ee e-poest võib lülisid leida teemade järgi.

Nomination Italy ehted on erilise maagiaga, sest neis peitub Itaalia süda ja päike. „Kingitusi tehes tahame kingisaajat hingelt puudutada ja särama lüüa. Nominationi perefirma on sellele mõelnud ja loonud erilised ehted erilisteks sündmusteks,“ jutustab Reiska. Brändst ja selle loojast Paolo Gendinist õhkub positiivsust. „Elu on ilus, ärme mõtle üle! Bella la Vita – viimane võiks olla brändi moto!“ muigab Reiska. Muide, nimega „Bella la Vita“ on ka Nomination Italy erikollektsioon.

Kõik Nomination Italy ehted on valmistatud Itaalias käsitööna parimatest materjalidest (kuld, roosa kuld, hõbe, roostevaba teras). „Seega ei ole neil erilist hooldamisvaeva. Kuid nii nagu me oma armastatuid hoiame, sobib ka ehete puhul õrn kohtlemine,“ lausub Reiska.

Kokkuvõtvalt leiab spetsialist aga, et ehete kinkimisel on kõige tähtsam, et see oleks valitud südame ja hingega – selle tunneb kingisaaja alati ära. „Ehtel ja ehtel on vahe,“ kinnitab Reiska.

Tekkis huvi? Vaata täpsemalt SIIT!

Tooteid saab soetada ka Tartu Kaubamajas asuvast Antica Murrana poest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee