Poliitika

Peep Kuld: EKRE sai võimule ebareaalsete lubadustega, mida ei ole võimalik täita (87)

Ärileht, 10. juuni 2019, 08:22
(vasakult) Peep Kuld ja Arno KüttFoto: Rauno Volmar/ Ekspress Meedia
Cleveroni ja ON24 asutaja, ettevõtja Peep Kuld ütles, et Eesti saab areneda üksnes teadmiste ja inimestega, kuna muud vara Eestil ei ole.

Ärimees kommenteeris välistööjõu Eestisse tulekut märkusega, et hetkel ei ole sisserändega nii suurt probleemi kui sellega, et mingid tööd jäävad tegemata ning praegune valitsus ei ole aru saanud, et eestlaste kodumaale tagasi meelitamise taga on majandus, mitte poliitilised protsessid.

Valitsuse otsust teaduse rahastusele pidurit panna, ei pea Kuld õigeks, kuid ta nimetas seda ootuspäraseks, sest juba valimistel oli näha, et erakonnad, kes on valitsuses, lubavad asju, mis on ebareaalsed. „Kogu EKRE majandusprogramm oli nagu teiselt planeedilt,“ sõnas kuld ja lisas, et seal oli lihtsate majandusreeglite ja -seaduste eiramist ning teineteist välistavaid põhimõtteid, mille kõrvalt lubati veel lisaks makse alandada ja kulutusi suurendada.

Lohutuseks ütles Kuld, et õnneks on Eesti majanduskeskkond tõusuteel, mis ei ole tema sõnul kindlasti Jüri Ratase ja Keskerakonna teene ja mis peab vastu ka demokraatiaga kaasas käivale õigusele rahva mandaadi saanud ebakompetentseid inimesi võimu juurde lasta.

Refereeritud artikli täispikk tekst Ärilehes.

87 KOMMENTAARI

t
Tead sina ärikas 12. juuni 2019, 23:25
sul on pruunid silmad ja sind ei maksa uskuda, kuna habemekandjad on kekatsid ka lisaks -millegipärast meedia ei kajasta sinu suurt osalust kõikjal- s...
(loe edasi)
ü
üks "viie rikkama hulgast",autorollotan ja külmkapp on sidrunitega kilekotte täis. 12. juuni 2019, 06:41
Aga kassikuld-põhiline lubadus on e-valimised lahti arutada.Ülejäänu tuleb juba hiljem.
Loe kõiki (87)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee