Krimi

Täiendatud kell 14.00!

HEAD UUDISED: Võrumaal kadunud 47-aastane mees on leitud! (17)

Toimetas Katrin Rohtla, 9. juuni 2019 08:35
Foto: Politsei
Politsei palus kaasabi selgitamaks Võrumaal Meegomäe hooldekodust lahkunud 47-aastase Jüri asukohta. Õnneks on mees leitud ja tema tervis hea.

8. juuni õhtul palusid hooldekodu töötajad politsei abi, et leida üles Võru vallas Meegomäe külas hooldekodust teadmata suunas lahkunud ja kadunuks jäänud 47-aastast meest.

„Tänase (pühapäeva - K.R.) jooksul laekus tähelepanelikelt inimestelt mitmeid teateid sellest, et Jürile sarnanevat meest on siin-seal Võrumaal liikumas nähtud. Hetk tagasi laekus niisamuti üks vihje, mille kohaselt nähti Jüri Võru kesklinna pargis. Infot kontrollima sõitnud politseinikud tuvastasid, et pargipingil istunud mees ongi otsitav hoolealune. Politseipatrull võttis mehe patrullsõidukile ning toimetas ta tagasi hooldekodusse. Tema tervis on hea ning meedikute abi ta ei vaja,“ rääkis Võru piirkonnavanem Anti Paap.

Piirkonnavanema sõnul reageeris kogukond hommikuse abipalve peale väga aktiivselt ning oli varmas vihjeid ja tähelepanekuid jagama.

„Ükskõik, kus piirkonnas otsingumeeskond liikus, kogukond oli teadlik meie eesmärgiks ning nad olid meile igati abiks,“ rõõmustas Paap.

Politsei tänab otsingumeeskonda ning abivalmis kohalikke elanikke, kes tulid appi ja andsid endast oleneva, et kadunud mees võimalikult kiirelt üles leitaks.