Eesti uudised

ÕL VIDEO | ROBOTNIIDUKI TEMBUD: üle varba ei sõida, aga võileiva pistab nahka!

Reti Jõerand | Video: Tiina Kõrtsini, Jörgen Norkroos, 7. juuni 2019 16:45

6 KOMMENTAARI

k
8. juuni 2019 15:28
Kõige atraktiivsem/ täna, 12:33 ja loodushoidlikum oleks seal muru niita käsivikatiga. Eksootiline vaatamisväärsus turistidele! +4 -0
t
8. juuni 2019 15:27
Totrustega ikka esimese viie seas/ täna, 09:26 Et kui nn E-riik tõeliselt olulisi probleeme lahendada ei suuda/ei soovi, siis teeme tsirkust? Nii cool muidugi - pistis lapse võileivad nahka! Aga kui palju see jt taolised propaganda-üritused maksma lähevad? Ei sõnakestki sellest, mitu korda tuleks odavam, kui nende robotite ostmise, hooldamise, tehnikajuhi palkamise, jne asemel käiks seal aeg-ajalt töömees tavalise muruniidukiga? Ja mis peamine: mitu korda rohkem raisati loodusressursse sellise tehnika tootmisega ja saastati lõppkokkuvõttes rohkem loodust? Taolistele küsimustele ei vastata.
i
Issanda loomaaed / 8. juuni 2019 13:36
on suur. Kasuta neid samu argumente ja mõtle kõik etapid läbi. On säästlikum mingi haisev muru raider , töömees, valmistus , kohaletulek, bens, jne. või robot. Dumai Vasja dumai.
k
Kõige atraktiivsem/ 8. juuni 2019 12:33
ja loodushoidlikum oleks seal muru niita käsivikatiga. Eksootiline vaatamisväärsus turistidele!
t
Totrustega ikka esimese viie seas/ 8. juuni 2019 09:26
Et kui nn E-riik tõeliselt olulisi probleeme lahendada ei suuda/ei soovi, siis teeme tsirkust? Nii cool muidugi - pistis lapse võileivad nahka! Aga kui palju see jt taolised propaganda-üritused maksma lähevad? Ei sõnakestki sellest, mitu korda tuleks odavam, kui nende robotite ostmise, hooldamise, tehnikajuhi palkamise, jne asemel käiks seal aeg-ajalt töömees tavalise muruniidukiga? Ja mis peamine: mitu korda rohkem raisati loodusressursse sellise tehnika tootmisega ja saastati lõppkokkuvõttes rohkem loodust? Taolistele küsimustele ei ole lootust nn E-riigis vastuseid saada.
õ
õllike kallike/ 8. juuni 2019 07:11
anna niiduk mulle mul niiduk niiräbal , rattad lääbakil raam katki niita saab ainult tagurpidi enda järel vedades selline tunne on niites nagu veaks surnudparti lestasipidi enese järgi Nuuks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee