Maailm

UUS PIIRANG: YouTube blokeerib ajalooõpetajaid, kes laadivad üles materjali Hitlerist

Toimetas Aare Kartau, 7. juuni 2019 12:39

11 KOMMENTAARI

q
qr/ 16. juuni 2019 14:04
kui seda natsivärki siiamaani nii hirmsalt kardetakse, siis äkki peaks selle võiduväite ka üle vaatama - sõda natside vastu kestab ju täiega edasi..
a
ajaloo huviline/ 8. juuni 2019 20:25
Natsi Saksamaa õppis NSVL-lt paljugi. Mitmed nende juhtivtöötajad käisid NSV Liidus täiendõppel, eesrindlikke töömeetodeid õppimas. Lugesin et vennaliku sõpruse perioodil käis näiteks NSVL-s Moskva Lubjankal kogemuste vahetamisel ka hilisem Gestapo ülem, gruppenüfhrer Heinrich Müller (teame teda filmi 17 kevadist hetke papa Müllerina). Tollal küll alles veel mitu tärni maalamas aukraadis. Lubjankal õppis parimate ülekuulajate käe all ja vahetas kogemusi NKVD tipptegijatega, Pärast naasmist väljamaiselt täiendõppelt algas papa Mülleri kiire ametiredeli tõus.
s
8. juuni 2019 02:58
Samas sellised videod saavad millioneid vaatamisi ega võeta maha: https://www.youtube.com/watch?v=UI3rFSEnMXo milles jäädvustatakse avaliku korra rikkumisi mis on ette planeeritud, selleks et raha teenida vaatmiste arvu pealt.. video on Õhtulehe "spordiuudiste" rubriigist https://sport.ohtuleht.ee/966197/video-meistrite-liiga-finaalis-valjakule-jooksnud-naitsik-ja-tema-kurikuulus-peika-paljastasid-oma-masterplaani-uksikasjad
M
???/ 7. juuni 2019 23:22
Millal kehtestatakse seesama piirang tema ideoloogilise vanema venna, Stalini kohta? Nii kommunismil kui fašismil on väga palju jooni, ühiseid seisukohti, ühist sümboolikat ning ühesuguseid töömeetodeid. Üks diktaator õppis teise pealt. Täiendasid teinetist. Ideoloogilised vennad ei saanud aga kokku leppida vaid seetõttu, et mõlemal olid ülisuured ambitsioonid, maailmu oli aga vaid üks. Nii et üks kahest suurest juhist oli paratamatult üleliigne ja jäi teisele maailmavalitsemise teel lihtsalt ette. Olelusvõitlus!
e
e. / 8. juuni 2019 17:48
Hitler oli Stalini kõrval lausa suur humanist. Ei tea küll, kas oma eluajal jõuan ära oodata neutraalse XX saj. alguspoole maailmaliidrite võrdluse? Pange Churchill ja Roosevelt ka joonele. Ilg.ed elamused garanteeritud (mh. Dresdeni ja Hiroshima pommitamine, saksa sõjavangide surnuksnäljutamine PÄRAST sõda jms.).
e
Eestis sama lugu/ 7. juuni 2019 19:04
mõeldi välja -vihakõne, rünnak jms. sellised seosetud kasutuses just meedias, et kleepida külge kõike. Samas teame, et Saksamaa arhiivid mis avanesid, suleti osaliselt uuesti - et varjata tegelikke kongusninasid kes inimesi hukata käskisid .Miks meie Ajalookeskus ja Inimõiguste Instituut ei nõua tegelikku ajalugu välja? Ja lallu ka ?
m
Meil on/ 7. juuni 2019 20:31
tolle vihakõnega normaalne pidada EKRE nime kustutamise vääriliseks. Meie oleme ikkagi kuulsamad kui mingi YouTube. Meie vihkame kõike ja kõiki!
e
7. juuni 2019 17:55
Ehk siis youtube tahab, et rahvas vaataks ainult juutide propagandat ja valesid Hitleri ja maailmasõja kohta ja üritab varjata tõde Hitlerist ja maailmasõjast.
ü
Ülo/ 7. juuni 2019 17:35
Vaatasin eile just ühte filmi, mängufilm oli, tsitaat sealtsamast filmist: “Sieg heil, mutterflickers” Kas see film keelatakse ka nüüd ära? Iron Sky : Coming Race
r
renx/ 7. juuni 2019 13:53
k
7. juuni 2019 14:19
kõik ühineme , see ainuke päästmine

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee