Galeriid

GALERII | Viru keskuse katuseterrassi avamist tähistati sportlike mängude ja särtsaka moeetendusega (3)

Anu Saagim, 7. juuni 2019 09:16
Viru Keskuse katuseterrassi avapidu.Foto: Kalev Lilleorg
Neljapäeva õhtupoolikul tervitati Viru keskuse katuseterrassil asuvas meelelahutuspargis PARK’la suve algust meeleoluka üritusega. Daniel Levi Viinalassi juhtimisel sai seal nautida särtsakat moeetendust, sportlikku meelelahutust, maitsvaid suupisteid ning meeleolukat muusikat.

Suvistest moevooludest jõudis publiku ette muusiku ja stilisti Johanna Eenma nägemus, mille kohaselt võiks alanud suvel eelistada kihte, värve ja ka musta tooni. Seda kõike selleks, et Eestimaa vallatuteks suveilmadeks igakülgselt valmis olla.

Lisaks sai nautida endise gurmeerestorani peakoka ning nüüdse burgerikohviku juhi Mart Klaasi käte all valminud hõrke miniburgereid, NoBananase lokkavat marjavalikut ja palju muudki.

Tõeliselt hasarti tekitasid PARK’la erinevad sportlikud atraktsioonid ning sõbralikus meeleolus möödunud duelle peeti nii korvpalli täpsusviskamises, jalgpalli märklauale löömises, pesapalli tabamises kui ka muudel lõbusatel aladel. Seda kõike Bombossa Brothers’i muusikavaliku saatel.

Vaata galeriist, kes käisid tulisel suvisel üritusel! 

Meelelahutuskeskus PARK’la on Viru Keskuse 4. korruse katusealal avatud T–N 11–23, R–L 11–01 ja P 11–23 ning jääb avatuks sügiseni. PARK’lasse pääseb Rahva Raamatu neljanda korruse, Estonia puiestee äärse trepikoja või Viru Keskuse autoparkla kaudu.

Samal teemal

06.06.2019
Kõrv peale! Rokkbänd Must Hunt avaldas suvise singli „Tuletooja“
04.06.2019
PEOGALERII | Turist või kohalik - kumb möllab Tallinna öös rohkem?
03.06.2019
VIDEO | Ott Lepland näitab, kuidas avada šampanjapudelit sabraažmeetodil. Palume kodus seda mitte järele teha!
02.06.2019
PILDID | Meelelahutajad tegid sporti, trotsides vihma ja tuult

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee