Maailm

EUROOPA NARKORAPORT: Eesti tulemused on nukravõitu, palju määrab see, millist ainet sõltlased igas riigis eelistavad (9)

LISA KOMMENTAAR

8. juuni 2019 16:56
See pole ammu enam nii, eestlased veel suuremad narkaridki, juba koolides klassikaaslastest diilerid karistamatult pakuvad jne. narkobisnis karistamatult vohab, kinnimakstud mendid, tv saadegi oli, Tartu kohta, mis aga on masiliselt igal pool.
7. juuni 2019 14:05
need on enamuses sibulad,kes ennast süstivad,hallipassimehed ja vene kodakondsed.eestiga seob neid ainult elamisluba.sellist kategooriat tuleks ikka põlisrahvast eraldi välja tuua.
Jan 7. juuni 2019 13:44
Kuidas aidata inimest, kes iseennast ei aita? Enne süstlaga torkimist tuleb mõelda, selleks meil ongi aju.
Võts 7. juuni 2019 10:51
Kuhu on läinud need miljonid eirod ennetus ja muude jurade peale? Kui sellest kasu pole, siis pangu edsi, ja loomulik valik , kes jääb, kes ei. Laste ja teiste haigete tarbeks raha pole?
Otto 7. juuni 2019 08:19
Narko jalajäljed on tavaliselt ikka väga kõrgele välja viinud, eks sellepärast seda ka ei suudeta ega taheta ega ka lubata likvideerida, ega need pole kaevurid, kes sel juhul tööta jääksid
Prits 7. juuni 2019 08:17
Elagu liberaalnarkootiline euroväärtus!
ätt. 7. juuni 2019 06:32
Aastate jooksul oleme panustanud miljoneid küll narkootikumide vastasesse võitlusse,võitlusse HIV`iga,integratsiooni jne. aga tulemused on täiesti eestlaspärased-võitlejad on saanud korralikku palka ja tulemused on nagu on ! Kas need igasugused võitlemised tuleks raha kokkuhoiu mõttes ära jätta ?
gh 7. juuni 2019 07:14
tuleks korraks seal "välisarvamuse põhjakihis" ära käia, et eestis ei aidata piisavalt abivajajaid, tegelt aga vabastada nii tarvitajad kui ka ülejäänud rahvas selle ühe hoobiga tarbimisega kaasnevatest probleemidest ja probleemisikutest; edasi oleks aga välis-imidž igati vinksvonks, et pole narkomaane ja aidatakse neid väheseid abivajajaid heldelt.