Maailm

MIS MÕTTES, OTSAS?! Pahane klient kutsus kiirtoidukohta politsei 

Toimetas Greete Kõrvits, 5. juuni 2019 20:59
Klient vihastas, et ei saanud Taco Bellist takot ostaFoto: Vida Press
Mehhikopärase kiirtoidurestorani Taco Bell külastaja vihastas väga, kui selgus, et ühes restoraniketi einelas said takod otsa. Vihastas isegi nii väga, et pidas vajalikuks sellest politseile teada anda.

USAs Louisiana osariigis restorani külastanud einestaja pahameel, et restorani nimeski sisalduv toiduaine otsa sai, võis ju isegi olla õigustatud. Ent selmet lihtsalt mõnda teise kohta sööma siirduda, helistas klient kohalikku politseijaoskonda ja nõudis olukorra lahendamist. Vihane klient nimetas restorani takopuudust täielikuks absurdiks.

Politseijaoskond kirjutas oma Facebooki-lehel, et ehkki nad nõustuvad, et olukord oli tõepoolest absurdne, ei saa politsei sellistes küsimustes midagi ette võtta. Politseinikud avaldavad lootust, et Tako Teisipäeva ajaks jõudis restoran oma takovarusid siiski täiendada.

Paraku ei ole tegemist esimese korraga, mil mõni ärritunud klient toidupuuduses restorani politsei kutsub – ilmselt ei vaja kordamist, et sellise mure lahendamine politsei tööülesannete hulka tõepoolest ei kuulu.

Samal teemal

21.12.2018
Aeglane teenindus ja nõme bussijuht: Londoni politsei aasta kõige tüütumad hädaabikõned

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee