Sisuturundus

TOP 5 head ideed, kuidas minna suvele vastu! 

Sisuturundus, 27. juuni 2019 10:12
Foto: Envato Elements
Mõnus ja soe suvi on saabunud! Et kõik laabuks hästi, anname mõned nõuanded, kuidas minna suvele vastu, mida sel perioodil vaja oleks ning mida põnevat teha.

Biofire aitab grillida

Suvi on grillimise hooaeg! Kuid kes meist ei oleks kokku puutunud sellega, et grill ei taha hästi süttida? Siin tuleb appi Biofire’i süütegeel, mille puhul on tegemist lihtsa, kuluefektiivse, mugava ja ohutu tootega. 

Biofire’i süütegeel on loodust, ohutust ja tervist silmas pidav alternatiiv süütevedelikele, -kuubikutele ja teistele süütamiseks mõeldud materjalidele. Geel ei sisalda naftakeemiat ning koostisosad baseeruvad 100% taastuvenergial.

Toodet saab kasutada nii kodustes kui ka tööstuslikes tingimustes. Biofire’i süütegeel on palju mugavam ja turvalisem kui süütepiiritus, mida kaitsevaldkonnas laialt kasutatakse.

Süütegeeli põlemisel ja selle tagajärjel ei teki jääke, toidule ei jää kõrvalmaitset ning sihtotstarbelisel kasutamisel on geel 100% ohutu. Ahju süütamisel on oluline, et puudub plahvatusoht, kuna geelist ei eritu lendlevaid aure, samas geel süttib lihtsalt ning koheselt, mis teeb süütamismomendi eriti mugavaks.

Toodet on proovinud Eesti Grilliliit, mis on andnud Biofire’ile oma märgise ja soovitab seda kasutada. Sealjuures pole Eesti Grilliliidu asjatundjad kunagi varem ühtegi geeli või süütevedelikku soovitanud.

Ühe pooleliitrise toote hind on neli-viis eurot ja seda saab kasutada kordi kauem kui tavapäraseid alternatiive. 500 milliliitrist jätkub 25–40 süütekorraks. Ahju süütamisel piisab tule läkitamisest normaaltingimustes 10-20ml. Seega üks süütekord maksab vaid sente.

Biofire toodab ka matkageele, mis on käepäraseks ja sobivaks vahendiks tule süütamisel välistingimustes või toidu soojendamiseks looduses.

Biofire süütegeeli leiab Eestis: Olerex AS, COOP, Keila TÜ, Grillimaailm, A1000Market, Maxima, Foodmood.ee, Selveris 11.06.2019 – 17.06.2019 ja väiksematest poodidest üle Eesti. Lisainfot leiad ka SIIT!

Ida-Virumaal paiknev Saka on puhkuseks ideaalne

Saka Mõisakompleks oma puutumata looduse, merelainete loksumise, joa langemise mühina, linnulaulu ja meeleolukate ajaveetmisvõimalustega on suurepärane koht, kus nautida suvepuhkust.

Saka mõis paelub eelkõige oma asukohaga Põhja-Eesti pankrannikul keset iidset parki Ontika maastikukaitseala läänepiiril. Pargipaviljon, lehtla ja arvukad pingid pargiteede ääres võimaldavad omaetteolemist, nautida rahu ja vaikust. Pargiteed viivad külastajaid Kivisilla valgustatud joaastangute juurde ning mereranda laskuvate treppideni. 

Vaid mõnekümne meetri kaugusel hotellihoonest peab mere peale vahti üksildane vaatetorn. Torni tippu viib keerdtrepp, kus saavad Saka mõisa külalised nautida suurepärast vaadet nii lahes asuvatele saartele kui ka päikesetõusule ja -loojangule.

Saka mõis Foto: Andrey Andreev

Parim viis mõisa lähiümbrusega tutvumiseks on läbi käia nii pangapealsel kui mererannas kulgev tähistatud Klindimõisa matkarada. Selleks piisab paarist tunnist.

Külastajate käsutuses on nii luksuslikku majutust pakkuv härrastemaja kui 33 toaga hotell, suvetingimustes ka kämpingumaja, karavani- ja telkimisplats. Hotelli juurde kuulub ka privaatne spaa saunade ja väikese basseini ning erinevate kehahooldusvõimalustega.

Sakal on olemas tenniseväljak, rannavõrkpalliväljak ja vibulaskmise võimalus. Muide, Ida-Virumaal on Saka ka ainus vibulaskmise pakkuja.

Lisainfot leiad SIIT!

Võta matkale kaasa rippvoodi!

Suvi on matkamise klassikaline kõrghooaeg, sest siis on enamikel inimestel puhkus, ebamugavad ilmastikuolud ei piira liikumist ning päike muudab meeleolu positiivsemaks. Just suvel on rippvoodiga matkamine ja reisimine kõige mõnusam.

Rippvoodi sobib peaaegu kõigeks, mida ühelt ägedalt matkaöömajalt tahta. Rippvoodit võib telgile eelistada eelkõige teistsuguse ööbimiselamuse tõttu – värske õhk on alati tagatud (vastupidiselt telgis hommikuti valitsevale kuumusele), kontakt loodusega on vahetu (kuna ümbritseva vaatlemist ei takista telgiseinad) ning kerge õõtsumine uinutab mõnusale unele ja lõõgastab meeli. Rippvoodi saab loetud minutitega kahe puu vahele üles seada kasvõi pooletunniseks mõnusaks lõunauinakuks. Muidugi ei asenda rippvoodi kõiki telgieeliseid, kuid igal juhul on tegemist vahva alternatiiviga telkimisele. 

Mudelid Travel Hammock ja Jungle Hammock on kasutatavad nii puude vahele riputamiseks kui ka maapinnal. Seega ei ole probleemi, kui mõnel matkapäeval sobivaid puid käepärast pole. Rippvoodi saab kohaldada bivitelgiks kasutamiseks maapinnal. Seega tegemist kaks ühes tootega.

Suvi on ka hea aeg proovida glampingut – telkimise romantikat käsikäes vähema või rohkema luksusega. Kes sooviks telkida, kuid ei meeldi mõte pisikeses ja umbses kuppeltelgis küürutamisest, sellele on just glampimine õige valik. Nimelt on telgis korralik voodi, linade, patjade, tekkidega ning piisavalt ruumi ringi liikumiseks, rohkem õhku ja avarust. Glampingestonia.ee glampingutelgid on paigutatud privaatsetesse asukohtadesse, et tagada külastajale mõnus hetk iseenda või kallite inimestega. Asukoht ja telgiromantika kokku moodustavad nautimisväärse koosluse. Glampinguelamuse hinnad kipuvad küll olema sageli kallimadki kui tavalise hosteli või motelli hinnad, kuid see on tingitud telgi hoolduskuludest võrreldes mõne püsiöömaja kuludega. Vaata glampingumajutust Muhu saare privaatsel mererannal ja Otepää küngaste vahel romantilisel rabaserval.

Koostöös Sportland Kõrvemaa Matka ja Suusakeskusega avab Glampingestonia.ee peatselt Kõrvemaal hubaselt sisustatud püstkojad, kus on võimalik peale matkaretke puhata, jutustada, grillida või veeta öö. Erinevad paketid ja võimalused peatselt veebis www.korvemaa.ee ja www.glampingestonia.ee.

Suure valiku rippvoodeid, varikatuseid, glampingutelke ja rühmatelke leiab Rippvoodi.ee e-poest. Kui endal on juba rippvoodi või matkavarikatus olemas, siis on põhjus Rippvoodi.ee e-poe külastamiseks ikka – sealt leiad ka sõbrale mõnusa kingituse suviseks tähtpäevaks. Saadaval kinkekaardid, et sõber saaks ise endale meelepärase toote valida. 

Hea suvine abimees on robotniiduk!

Milleks kulutada meie niigi üürikest suve tüütule muruniitmisele, kui seda saaks nautida hoopis sõprade ja pere seltsis või lemmikhobiga tegelemiseks? Suurepäraseks suviseks abimeheks on robotniiduk, millel on terve hulk olulisi plusse.

Keskkonnasäästlik. Kas teadsid, et tavaline bensiinimootoriga muruniiduk võib loodust saastada rohkem kui auto? Akutehnoloogial põhinev robotniiduk ei tekita heitgaase ja selle tegelik energiatarve on äärmiselt madal. Hooaja vältel tarbib robotniiduk elektrit 5-15 euro eest, olenevalt mudelist ja murupinna suurusest.

Vaikne. Robotniiduk töötab väga vaikselt. Husqvarna robotniiduki müratase on kõigest 58 dB(A), seega saab masin töötada ka öösel und segamata. Loomulikult on naabrid selle üle õnnelikud.

Ohutu. Lendteradega varustatud Husqvarna robotniiduk on ohutu kõigile pereliikmetele ja lemmikloomadele.

Täiuslik murupind. Žiletilaadsete lendteradega robotniiduk jätab järele märkamatud peenestatud rohulibled, mida ei ole vaja kokku koristada. Peenestatud rohulibled väetavad muru loomulikul teel. Muru muutub tihedaks ja murupind pehme vaiba sarnaseks. Tänu ebakorrapärasele niitmismustrile ei jäta see niidumasin silmariivavaid rattajälgi. Samuti kaob murust sammal.

Robotniiduk

Töötab iga ilmaga. Husqvarna Automower® robotniiduk tagab ka vihmaga niites perfektse tulemuse.

Nutikas. Robotniiduk  tuleb toime ka kõige keerukamate aedade hooldamisega. Talle pole takistuseks kitsad läbikäigud ega kallakutel niitmine. Soovi korral saab niidukit juhtida ja jälgida oma nutiseadme kaudu mistahes maailma paigast. Kontroll on alati sinu käes!

Annab rohkem vaba aega. Soetades robotniiduki, saad seni muruniitmiseks kulutatud aja pühendada oma lähedastega koosveetmiseks või lemmikhobiga tegelemiseks. Naudi rõõmuga suve ja vabadust!

Uus võimekus. Kui seni jäi robotniiduk soetamata põhjusel, et krundil on järsud kallakud, siis sellest kevadest on ka taolise aia jaoks lahendus olemas – neljarattaveoline eriti võimekas robotniiduk Husqvarnalt. See erakordselt hea kallakul niitmise võimekusega Husqvarna neljarattaveoga Automower® 435X loob robotniidukite kvaliteedis uue standardi. Robotniiduk manööverdab ja niidab julgelt kuni 70% kaldega pinnal!

Lisainfot vaata SIIT!

Võimsamad orgasmid trimmis tupelihastega

Tupekuulide kasulikkusest räägitakse palju. Kõik teavad, et meestele meeldib tihedam rohkem, ometi häbenetakse kuulikesi sageli osta, teab erootikapood Must Panter.

Tupekuulid arendas 20. sajandi keskel Dr. Arnold Kegel välja põiepidamatuse raviks. Testgrupis olnud märkisid üllatavat kõrvalnähtu, et tänu Kegeli harjutustele muutusid nende orgasmid võimsamaks ja sagedasemaks. Lähemal uurimisel selgus, et lisaks vaagnapõhja lihastele treenisid kuulid ka häbemeluu-õndraluulihast (PC- pubococcygeus), mis on üks nii-öelda oluline orgasmilihas. Kui sind huvitab, kus see täpselt asub, siis proovi poole pissimise pealt lõpetada. Need lihased, millega sa lõpetad, ongi PC-lihased. Toonuses PC avab naistele täiesti uue naudingute maailma. Vormist väljas PC-d peetakse aga üheks intiimpiirkonna tundetuse põhjuseks.

Seega on tupekuulidel tegelikult äärmiselt oluline roll heas suguelus. Kõige tähtsam on see, et need tõstavad tundlikkust ja intensiivistavad orgasme. Tihedam tupp pakub ka partnerile võimsamat naudingut!

Tupekuulidel on aga veel positiivseid külgi:

- aitavad vähendada PMSi vaevusi ja menstruaalkrampe

- toetavad põit, emakat ja pärasoolt

- parandavad uriinipidavust

- leevendavad menopausi sümptomeid, tasakaalustab östrogeenitaset

- aitavad taastuda sünnitusest

- aitavad saada üle seksuaalsetest traumadest

Pole tarvis oodata!

Mehed eelistavad tihedat tuppe! Treenitusega taastub naise seksuaalne tundlikkus ja energia ning seda on väljapoole näha!

Tutvu tupekuulide valikuga Must Panter erootikapoes SIIN!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee