Foto: PantherMedia/Scanpix
Ohtuleht.ee 3. juuni 2019 10:17
Nädalavahetusel kinos käinud paarike ei jäänud filmielamusega rahule, sest nende taga istus külastaja, kellel jalas mustad ja ebameeldivalt lõhnavad sokid.

„Film algas ja kõik oli mõnusalt muhe. Kes krõbistasid krõpsude, kes kommidega. Isegi joogiga luristamine ei häirinud. Aga siis tuli ebameeldiv üllatus – hais,“ kirjeldab Kaisa kinokülastust.

„Ma alguses mõtlesin, et äkki mingi eriline maitseaine, aga eksisin – ikka sokihais oli,“ kurdab naine, et õhk ja elamus olid rikutud.

„Tundub, et meie taga oli keegi omal jalanõud ära võtnud. Ma olen seda isegi teinud, aga olen sellisel juhul ka kindel olnud, et jalad ei haise. Oleks loomulik, et enne pestakse jalad, siis pannakse puhtad sokid – alles siis on mõeldav, et koorid kinos oma jalad paljaks. Saalis on ju jalad kohe teiste külastajate näo juures,“ tunnistab Kaisa, et päris ebameeldiv olukord oli.

„Kuidagi öelda ja reageerida kah ei saanud. Kõva häälega kommenteerida, et hull sokihais on üleval? Rääkisime hiljem ka elukaaslasega, et mida oleks teha saanud. Ainult ehk mujale istuda, aga ikkagi imelik mulje oleks jäänud. Meil olid keskmised istmed,“ kirjeldab naine.

„Ega targutamine aita, aga paneks teistele südametunnistusele, et oma mugavuse kõrval võiks ka teiste heaoluga arvestada,“ loodab Kaisa, et enam ta taolisesse olukorda ei satu.

Kas oled olnud sunnitud taolist situatsiooni kannatama? Kuidas sellest pääseda?