Krimi

Kurb lastekaitsepäev: liiklusõnnetuses sai viga kuuvanune beebi (6)

LISA KOMMENTAAR

Beebi autos 2. juuni 2019 16:01
Ja kihutab nagu segane, ise vigastas last
Eino 2. juuni 2019 13:42
Need kes on purjus peaga autot juhtunud nendel tuleks määrata 1aastat v.a.n.g.l.a karistust.
Eino 2. juuni 2019 13:33
Need kes on purjus peaga autoga ringi sõdinud ja need kes on roolis sõiduaeg telefoni näpinud naad kõik tuleks v.a.n.g.i panna.
ema 2. juuni 2019 12:47
Siin pole suurt palju mõelda... Mehed on hulljulged möödasõitu tegema, väga väike on pikivahe ja vastassuunas pidev liiklus, tihti vaja sõeluda ja ohtlikke manöövreid sooritada. Ilmselt siin surus möödasõitu teinud mees end vägisi sõiduritta tagasi ja nii see "ette jäänud" auto kraavi sõitiski. Arvatavasti möödasõitja saab karistada, ja et ta hing ei saaks rahu, kuna tema rumaluste tõttu on üks pisike inimene haiglas.
lugeja 2. juuni 2019 21:57
Muus osas väga nõus, aga kraavi katusele sõitis ikka see möödatrügija ise. Lihtsalt ajakirjanik on jällekord miskipärast uudist alustanud süütu ohvri esiletoomisega - nagu tema olnuks süüdi, et möödasõitja talle külge keeras. Sama vastikut lähenemist olen varemgi lugenud.
Ohtlik topeltmöödasõit 9. juuni 2019 16:05
Mõni teeb ka üliohtlikku topeltmöödasõitu, kus esimene auto pole veel möödasõitu lõpetanud ja kohe samal ajal esimese järel teeb topeltmöödasõitu ka järgmine eelmise taga, kes pole isegi veendunud, kas esimene jõuab möödasõidu lõpetada või mitte