Poliitika

Lisatud Varro Vooglaiu kommentaar.

Indrek Tarand: ebapädev advokaat lekitas info Varro Vooglaiule | Vooglaid: Tarand valetab (66)

Toimetas Marvel Riik, 1. juuni 2019 16:43
Indrek Tarand.Foto: Tiit Tamme
Usutluses ERRi uudisteportaalile, ütles Indrek Tarand, et tema kokkuleppe meestega, kes teda ÜRO ränderaamistiku meeleavaldusel ründasid, oleks tühja läinud, kuna advokaat lekitas konfidentsiaalset infot SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks juhile Varro Vooglaiule. Vooglaid vastas Tarandi väidetele, öeldes, et poliitik lihtsalt valetab.

„Nende [rüselejate] õnnetus oli see, et neile palkas EKRE advokaadiks Urmas Siimoni, kes osutus olema ebapädev advokaat, kes lekkis konfidentsiaalse kokkuleppemenetluse mulle tundmatule isikule Varro Vooglaiule ja see Varro Vooglaid oleks äärepealt saatnud mehes, kes olid minuga juba ära leppinud ja mina nendega ka, uuesti kriminaalmenetluse alla,“ rääkis Tarand.

Samal teemal

„Kuigi see Varro Vooglaid väidab, et ta on jurist, aga kahjuks ta ei oska juristina käituda. Nii, et õhus oli võimalus, et meie lepitus läheb kahjuks meestest ja minust sõltumata asjaoludel uuesti kriminaalmenetluse alla. Mul on väga hea meel, et see nii ei juhtunud.“

"Erakordselt loll ja päris kindlasti teadlikult valelik jutt Indrek Tarandi poolt. Mitte midagi ei ole mulle ega SAPTK-le lekitatud," vastas Tarandi väidetele Vooglaid. "Tõsiasi, et Tarand nõudis Meelis Osalt ja Mart Riebergilt lisaks avalikule vabandusele 2000 eurot, oli ammu avalik info. Meie lihtsalt aitasime Osal ja Riebergil selle raha kokku saada. Tarand tõestab end aga ikka ja jälle au ja väärikuseta inimesena."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee