Eesti uudised

Lastekaitsepäeval jagati „Lastega ja lastele“ tunnustusauhindu

Toimetas Katrin Rohtla, 1. juuni 2019 13:02

8 KOMMENTAARI

r
Rein Mark, EV KODANIK/ 2. juuni 2019 11:19
Lastekaitsepäeval ongi kohane lastele rohkem tähelepanu osutada ja mitte ainult sel päeval.Vaikimisi minnakse mööda faktist,et Eestis läheb hulk lapsi tühja kõhuga magama, või et lasteaed ja kool on ainuke koht kus kõhu täis saab.Kui praegune Valitsus asus vaesust leevendama, siis sai sajatuste osaliseks mis kestab tänase päevani, sest jõukate klassilt mõne euro äravõtmine osutus suureks kuriteoks.
o
oh seda/ 2. juuni 2019 09:09
õelust küll, valate selle välja täiesti valel aadressil. Minge parem karateesse või kikpoksi, seal saate oma frustratsiooni paremini välja elada
a
arvamusvabadus/ 2. juuni 2019 08:10
Õiguskantsler, lastel on õigus lapsepõlvele , jätke lapsed rahule
j
1. juuni 2019 22:28
Johannese evangeelium Jeesus on tõeline viinapuu 15: 1 „Mina olen tõeline viinapuu ja mu Isa on aednik. 2 Iga oksa minu küljes, mis ei kanna vilja, lõikab ta ära, ja igaühte, mis kannab vilja, ta puhastab, et see kannaks rohkem vilja. 3 Teie olete juba puhtad sõna tõttu, mida ma teile olen rääkinud. 4 Jääge minusse, ja mina jään teisse. Nii nagu oks ei suuda kanda vilja omaette, kui ta ei jää viinapuu külge, nõnda ka teie, kui te ei jää minu külge. 5 Mina olen viinapuu, teie olete oksad. Kes jääb minusse ja mina temasse, see kannab palju vilja, sest minust lahus ei suuda te midagi teha.
n
niiii/ 1. juuni 2019 22:13
kas ka need lapsed, keda kodutunne siin aitab,said endile korralikud,remonditud elamised lastekaitse päeva puhul riigilt
a
arusaamatu/ 1. juuni 2019 18:24
Ei saa mina aru proua õiguskantsleri tööülesannetest Eestis, köik aus ja öiglane lonkab kahte jalga, pensionärid peavad 300 euroga hakkama saama, inimeste varaline kihistumine on nähtav tänaval ja poes, Eesti ja eestlaste igapäevaelus.Kuidagi ei saa aru, mida selles ametis on korda saadetud, mis on selle ametikoha taotlus meie riigis????
k
Kui Teie.../ 1. juuni 2019 17:09
...õiguskantsler ,Ülle Madise, seisate nõrgemate eest,miks Te siis reffidele ja presidendilaadsele tootele suukorvi pähe ei pane?!Kas Te teate,et eesti inimesed on surmani tüdinud ja väsinud reffide sõimlemisest ja valitsuse teotamisest.Me tahame rahulikult elada ja tööd teha.Kas Teie ametis ei ole siis võimalik Eesti riiki rahu tuua? Kaua võib? Ja kui Te seda ei suuda,vahetage ametit.
t
Täiesti sürrealistlik lugu/ 1. juuni 2019 14:12
Marodöörist kohtutäitur, kes viib peresid materiaalsesse kollapsisse ja on tuntud kinnisvarahangeldaja. Proksitädi proksist, kus ei algatata laste vastu vägivallatsenute osas kriminaalasju või need lõpetatakse ebaselgetel "kaalutlustel". Tegelikult on olukord kohutav... klannisisene plekijaotamine.