Kalamaja Foto: Tiina Kõrtsini
Ohtuleht.ee 1. juuni 2019 12:03
Endine poliitik ja riigikogulane leiab, et Kalamajas on liiklus igati ülekäte läinud, mistõttu tuleks seal kehtestada karmimad liiluspiirangud.

Kalev Kallemets kirjutab sotsiaalmeedias, et neljapäeval sai Suur-Patarei tänavl autolt löögi tema 4aastane tütar.

Lubatud kiiruseks oli piirkonnas 30 kilomeetrit tunnis, kuid sõiduk kihutas hoopis 45-ga.

"Läks isegi õnnelikult, et koed ja luud jäid terveks, kuid käia ilmselt nädal aega ei saa," kirjutab murelik isa ja linnakodanik.

"Minu pere arvates on meil SUUR probleem Kalamajas- teatud % autosõitjatest ei saa aru, kus nad on. Rikuvad nii liikluseeskirju kui tervet mõistust. Liiklusmärgid ei ole tihti korrektselt paigaldatud, tänavad auklikud (põhjustavad ohtlikke manöövreid) ning puudu on liiklust rahustavatest elementidest (lamavad politseinikud). Kas olete nõus?"

Nördinud isa on sotsiaalmeedias koostanud küsitluse, et uurida kaaskodanikelt, mida nemad asjast arvavad. Kallis lugeja - kas ka sinu arvates on liiklus Kalamaja piirkonnas käest ära? Kas asi on liiklusmärkides? Või juhtides, kes liiklusreegleid lihtsalt julmalt eiravad?!

Vaata SIIT!

Kommentaarid  (39)

2. juuni 2019 12:30
Pigem jah jalakäijad ja ratturid minema sealt. Ja autodele lisaread ka ehitada, teeks sõidu tegelt turvalisemaks küll.
ehk alustaks 2. juuni 2019 10:22
sellest, et 4a laps ei liiguks üksi tänaval kus sõidavad sõidukid ja järelvalveta laps satub sõiduteele. Kas see lapsevanem on võimeline last kasvatama?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS