Kolmas poolaeg | Õhtulehe raadio

KOLMAS POOLAEG | Aivar Anniste pajatab kohvikuärist, jalgpallist ning Valgevene kaakide eest põgenemisest 

Ohtuleht.ee, 31. mai 2019, 15:52
Aivar Anniste. Foto: Jörgen Norkroos
Õhtulehe jalgpalliteemalises taskuhäälingus „Kolmas poolaeg” oli seekord ajakirjanik Karl Juhkamil külas 45kordne Eesti koondise internatsionaal Aivar Anniste (39).

Vahepeal aastaid kohvikuäris õnne proovinud endine poolkaitsja on praeguseks tagasi vana armastuse ehk jalgpalli juures, töötades igapäevaselt Tallinna Kalevi noortega. Kuidas oli vahepeal spordidressid seljast visata ning ärimaailmas hakkama saada?

Samal teemal

Kuidas jõudis Põltsamaalt pärit Anniste jalgpalli juurde, kui ainus sealne „vutitreener” oli tegelikkuses kergejõustiku taustaga. Pärast millise raamatu lugemist nakatus ta vutipisikusse ja millistel mudaplatsidel sai lapsepõlves igapäevaselt oma oskusi lihvitud?

Tallinnast 8955 kilomeetri kaugusel oma koondisedebüüdi teinud pallur meenutab eredaimaid hetki sinisärgis. Kas pidevad kaotused koondise eest motivatsioonile ei hakanud ning millise vastase peale vajus tal platsil oma ajal suu täiesti lahti?

Klubikarjäärist rääkides meenutab Anniste põgusalt oma Skandinaavia perioodi ning selgitab, miks ta pärast Minskis testimisel käimist teatud riigid oma soovitud sihtkohtade seast kustutas. Palju ta karjääri jooksul välisklubidele CV-sid laiali saatis ning kui edukaks too lähenemine reaalsuses osutus?

Vastuse saavad need ja paljud teised küsimused!

Saatest ei puudunud ka Coolbeti panustamisrubriik. Hüva kuulamist!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee