Eesti uudised

Tapa abivallavanem kaebas erukindrali au teotamise tõttu kohtusse (14)

Siim Randla, 30. mai 2019 07:06
Urmas RoosimäeFoto: Aldo Luud
Eelmisel aastal Tapa abivallavanemaks saanud Ene Augasmägi kaebas kohtusse erukindral Urmas Roosimäe, kes volikogu liikmetele saadetud pöördumises olevat väidetavasti tema au teotanud. 

Urmas Roosimägi oli valimisliidu Valgejõgi üks eestvedajaid ja nad olid Tapal võimul, kuni mullu sügisel tagandati opositsiooni. Uus võimukoalitsioon vahetas välja vallavanema ja kinnitas ametisse kaks uut abivallavanemat, kirjutas Virumaa Teataja. Leht märkis, et Roosimäele uut võimu esindavad persoonid ei meeldinud – oma meelepaha väljendas ta volikogu liikmetele saadetud avalikus kirjas, milles leiduvaid lauseid peab Ene Augasmägi kohtuhagi vääriliseks.

Näiteks olevat Roosimägi pöördumises seisnud: „Meil on pretsedent olemas: kui E. Augasmägi juhtis Tapa valla sotsiaalosakonda, oli tulemus masendav. Raha, mida vald eraldas, varastati suurtes kogustes, aga Augasmägi ei kontrollinud raha liikumist.“

Ene Augasmägi soovib oma hagis Urmas Roosimäe vastu viimase esitatud väidete õigusvastasuse tuvastamist ja ebaõigete andmete ümberlükkamist.

Augasmägi on varasemalt Virumaa Teatajale öelnud: „Ma ei oska kommenteerida, milles ta mind süüdistab, kuid tunnen, et see süüdistus on isiklik rünnak minu kui isiku vastu ja minu au ja väärikust on teotatud ning avaliku pöördumisega on kahjustatud minu mainet.“

Samal teemal

08.08.2018
Erukindral: rakett võinuks end lukustada reisilennukile
22.08.2014
Erukindral Urmas Roosimägi: reformarite ajateenistuse-plaaniga saab välja õpetada vaid kahuriliha!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee