Galeriid

GALERII | Siis, kui armastus veel õitses ehk Elina Nechayeva ja David Pärnametsa lembehetked (27)

Ohtuleht.ee, 29. mai 2019 12:26
David Pärnamets ja Elina Netšajeva "Eesti laul 2018" finaalisFoto: Erlend Štaub
Lauljanna Elina Nechayeva avaldas ajakirjas Anne&Stiil, et tema kihlus ja suhe ärimehe David Pärnametsaga on läbi ning paar on otsustanud edasi minna iseseisvalt. 

Intervjuus ajakirjale ütleb Nechayeva, et praegu on laulmine ja muusika tema elus esi­kohal. "Ja inimene, kes tahab olla minu kõrval, peab sellega arvestama. Viimased poolteist aastat minu isiklikus elus on olnud suurepärased, kuid praegu oleme Davidiga otsustanud jätkata oma eluteed iseseisvalt.

Eelmise aasta mais ütles Elina, et on Davidiga kihlatud. "See on privaatne teema, ma ei taha sellest pikemalt rääkida," kommenteeris kihlumist David. "See toimus väga huvitaval ja omapärasel moel, mis Elinale kindlasti eluks ajaks meelde jääb," avaldas ta vaid. 

2018. aasta märtsis ilmus Kroonikas artikkel, kus psühholoog-nõustaja Atali Stahlman analüüsis Elina Nechayeva ja David Pärnametsa suhet. "David presenteerib Elinat nagu tõukoera, loetledes üles kõik tema koolid, saavutused ja omadused. Mitte ühtegi lauset ei ole selle kohta, et Elina on väga ilus, karismaatiline, võrratu häälega. Mitte ühtegi lauset pole, kus David räägiks Elinast kui naisest ja tema võrratutest naiselikest omadustest. Ta sõnab, et ei ole armukade, aga räägib armukadedusest. Näljane räägib leivast. Selle mehe suu on tema vaenlane," sõnas psühholoog. Kuigi Elina oli häiritud antud artiklist ja avaldas enda pahameelt ka sotsiaalmeedia vahendusel, võis mehe kehakeelest nii mõndagi välja lugeda: Eurovisioni poolfinaalis püüdis tähelepanelik silm Davidi, kui šaakali, kes oma saagile läheneb - sellest valmisid ka humoorikad GIF-pildid. 

 

via GIPHY

Siiski, Õhtuleht jääb meenutama kauni paari lembehetki läbi imelise fotogalerii.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee