Eesti uudised

Lastearst: beebi magagu oma voodis!

„Kus teie beebsud magavad?“ Kaisus magav beebi võib lämbuda vaatamata emainstinktile (18)

Liina Hallik , 29. mai 2019, 21:50
KAISUS: Mitmete noorte vanemate sõnul soovitavad ämmaemandad beebi kindlasti kaissu võtta, sest nii olevat lapsele parim. Lastearstid on kategooriliselt kaisus magamise vastu. Foto on illustratiivne.Foto: Vida Press
Hiljuti kirjeldas häirekeskuse meedik äsjast juhtumit, kus kahenädalane beebi ema kaisus magades lämbus. Ämmaemandad, kes noorte emade sõnul soovitavad beebi kindlasti kaissu võtta, teemat kommenteerida ei tihka. Lastearstid on aga kategooriliselt beebi kaisusmagamise vastu. 

„Ema andis hommikul pool seitse rinda ja jäi laps kaisus magama. Kell 8 ema ärkas ja laps oli surnud. Lämbus ära,“ rääkis häirekeskuse meedik. „Kui loed sotsiaalmeediast, kuidas emad esitavad küsimusi – kus teie laps magab, kas magab ikka kaisus? Ja kõik vastavad jaa! Siis tahaks karjuda: ärge võtke titat oma kaissu magama!“ on meedik murest murtud.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

20. mai 2019, 08:30
HÄIREKESKUSE MEEDIK: „Kui beebiemad räägivad, et tita magab nende kaisus, siis tahaks appi karjuda!“

18 KOMMENTAARI

k
KÕIKSUS 31. mai 2019, 10:09
ema INSTINKTI pole olemas ;paljudel nagu poleks kui viskavad oma lapse prügikasti .SEE ON VÄLJAMÖELDUD JURA!!!Inimene ei ole loom lõhna järgi murrab
m
maile 30. mai 2019, 15:07
Viiendaga ei pruugi enam õnneks minna. Kui ette ei kujuta, siis on ikka väike silmaring küll, kui sellliseid juhuseid ei tea.
Loe kõiki (18)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee