Eesti uudised

FOTO | Viimsis värviti üks kõnnitee kogemata punaseks (32)

Toimetas Hindrek Pärg, Nipiraamat.ee, 27. mai 2019, 23:35
Foto: Facebook / Alar Mik
Viimsi elanikke tabas esmaspäeval väike üllatus, kui üks kõnnitee oli võõbatud punaseks. 

Viimsi elanike Facebooki grupis naljatletakse, et asumis on nüüd ööpäevaringselt avatud punane vaip punaseks värvitud kõnnitee näol. Postituse all kommenteerib ehitus- ja kommunaalosakonna juhataja Alar Mik, et selline asi juhtus poolkogemata.

"Tegemist on libedust takistava rocbinda kattega. Me tõesti polnud teadlikud, et see punase värviga tehakse - on musta, halli jms värve," kommenteerib elaniku postituse all Mik. "Peatasime värvimise pool peal, et mõelda ja vaadata, kuidas see sobib. Vajadusel saab ka üle teha. Paljud viimsilased ütlesid, et on ilus nagu punane vaip. Tehti isegi ettepanek Viimsi 100 puhul lillevaasid mõlemale poole panna ja oleks nn vaatamisväärsus," lisas Mik. 

Ta lisab veel teiseski kommentaaris, et tagasiside on seni olnud ülimalt positiivne ning sobivuse korral jääbki kõnnitee punaseks. "Senised kommentaarid jms on olnud 99% osas positiivsed ja toetavad, vaatame veel teisipäeval arvamused üle, aga kui inimestele meeldib, siis teeme selle kergtee alla Roosi teeni välja punaseks. Viimsi saab oma esimese punase vaibaga tee valla juubeliks!", rõõmustab Mik. 

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee