Eesti uudised

SUGUVÕSA TÜLIS: kuidas oma sugulastele selgeks teha, et EKRE ei taha riiki hävitada (490)

Ohtuleht.ee, 31. mai 2019, 10:17
Foto: PantherMedia/Scanpix
„Meil on kodus nagu tõeline sõda lahti. Vanemate ja õe kuuldes ei tohi ma isegi mitte mainida, et ma EKRE-t olen valinud. Siis on kisma ja tüli kohe majas,“ kirjutas Õhtulehte 38aastane Andres.  

„Nagu valge vares olen perekonnas. „Kas ma sinust siis sellise mehe kasvatasin?“ on ema minult korduvalt uurinud. Isaga ei saa kah ena mõistlikku juttu ajada – kohe kisub see jutt meil poliitikale. Korra olen õega niivõrd raksu läinud, et sain igast sajatusi kaela. Väidetavalt tõusvat meie esivanemad minu valikute tõttu hauast üles,“ pole Andres enda sõnul sõjakust siiski kaotanud.

„Ma üritan neil silmi avada, et kõik ei ole nii lihtne. Andku võimalus, aga ei! Ma ei saa isegi seda neile selgitada, et ega ma igat EKRE sõna ja tegu takka ei kiida. Aga ega väga suurt võimalust selgitamiseks pole, sest ma praegu natuke juba ise väldin selle seltskonnaga korraga kohtumist. Siis mul ei jäägi muud üle, kui kõvemat häält teha, sest nad on mitmekesi minu vastu,“ kurdab Andres.

„Ega see väga imestama ei pane kah, sest selle murega on teisedki ekrelased hädas. Kui kõik sallivad on, siis miks nad EKRE-t ei salli? Arusaamatu värk. Aga päris masendav, et poliitika kipub juba eraelu segama,“ pole mees rahul olukorraga eraelus ega poliitikas.

Kas sina oled pidanud lähedaste sõprade või pereliikmetega poliitika teemal maha sõnakaid lahinguid?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee