Eesti uudised

KAKS MILJONIT EUROT: Kuuuurijalt Katrin Lustilt nõuab ärimees Iraj Zand vaid poole summast (109)

Juhan Haravee, 27. mai 2019 20:05
PÜSTI, KOHUS TULEB: Katrin Lusti sõnul võib tema vastu esitatud miljonihagi rahuldamine luua ohtliku pretsedendi.  Foto: Erki Parnaku
Ajakirjanik Katrin Lust ütles 27. mail Harju maakohtus, kus arutakse tema vastu esitatud miljonihagi, et ei mõista siinseid advokaate, kes on valmis esindama rikast välismaalast, et pressida noorelt Eesti naiselt hiigelsummat välja. „Täna sünnib siin suur asi,“ lausus tuhandete lemmik enne õigusemõistmise algust, viidates hetke ajaloolisele tähtsusele.  

Keskpäeval algas Harju maakohtus ärimees Iraj Zandi (72) esitatud hagi arutamine. Hageja nõuab selles ajakirjanik Katrin Lustilt (37) ja ASilt All Media Eesti ajakirjanduses avaldatud ebaõigete andmete ümberlükkamist ning kostjate tegevusega talle tekitatud varalise ja mittevaralise kahju hüvitamist. Mullu oktoobri alguses kinnitasid mitu noort naist TV3 „Seitsmestes uudistes“, et neid vahendati elava kaubana Iraj Zandi nimelisele ärimehele. Mitte oma esimeses nooruses ettevõtja olevat pakkunud tütarlastele seksi eest raha ja kingitusi. Pärast šokeeriva uudise avalikkuse ette jõudmist arendas Lust teemat edasi oma saates Kuuuurija“, kus jagas oma õõvastavaid muljeid ka Zandi väidetav ohver Madli Vilsar, kes aga hiljem süüdistused tagasi võttis. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.09.2019
LÜNK SEADUSES VÕI VALE TÕLGENDUS? Naine käib kohut eksabikaasa võlgade pärast
23.07.2019
Zand palkas eradetektiivid ja nõuab TV3 omanikult 15 miljonit kahjutasu. Unustatud pole ka Katrin Lust
28.06.2019
KOHTUMINE FÄNNIGA | Katrin Lust: minust salaja fotode tegemine on nagu vargus!
13.06.2019
Katrin Lust on hädas fännidega, kes teda salaja tänaval pildistavad: see on väga ebamugav tunne