Seisukoht

Seisukoht | EKRE terviseks! (26)

Laur Uudam, arvamustoimetaja, 26. mai 2019, 21:31
Foto: Robin Roots
Kui erakorraline pensionitõus Keskerakonna põhilise valimislubadusena on vajumas teadmata kaugustesse ja ka isamaaline teise pensionisamba vabastamine on edasi lükatud, siis ainukese võimuerakonnana on EKRE rääkinud alkoholiaktsiisi langetamisest juba alates 1. juulist.

Muidugi maitse asi, kas märjukesesõpradest alustamine on ikka imagoloogiliselt hea valik. Et pensionärid, perekonnad ja lapsed nende vajadustega ja neile jagatud lubadusteta lükkame kuhugi tulevikku, kuid just õllejoojad peavad maksulangetust esmajärjekorras tunda saama. 

Võimalik, et langetades peetakse pragmaatiliselt silmas hoopis loodetavaid maksulaekumisi, kuid tinistajate eelistamine lastele on halb märk. Võimalik, et tegu on EKRE kummardusega oma sihtrühma suunas, sest on ju nad rääkinud ühiskondlikust plahvatusest, kui nende toetajad tänavale tulevad. Rüübanud sagris taadid hangude ja vikatitega sobivad ju selle erakonna suuorganiga väga hästi. 

Küllap iga veel alles jäänud külapoe taga võetakse juba üksmeelselt Martin Helme mehesõna terviseks. Ja häda rahandusministrile, kui ta 1.juulist langetust ellu viia ei suuda.

26 KOMMENTAARI

j
Jüri 27. mai 2019, 23:24
Viimased paar aastat olen kuulnud ja lugenud sõimu valitsuse aadressil, et nad on alkoholi aktsiisi lakke tõstnud, ei taipa seda langetada ja kogu kas...
(loe edasi)
m
Mind jätab see lubadus külmaks. Kütuse aktsiisi alandamine oleks hoopis vajalikum. 27. mai 2019, 15:35
Karsklane
Loe kõiki (26)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee