Ingliskeelse versioonina ülikooli nimest võiks TalTech ju peaaegu sobidagi, aga University peaks lõpus olema kindlalt. Eesti asjadega mitte kursis olev väljamaalane sellest TalTech-ist küll ülikooli välja ei loe, pigem mingi tehnika (pesumasinate jms) remondiettevõte a'la TallinnaAuto.
Aaviksoo võiks tegeleda paremate ja elu edasiviivate otsustega! Mis see TalTech siis nüüd on? See ei tee midagi paremaks! Tegeldakse ainult nõmedustega. Mõttetu!
On kuulda olnud, et Tartu Ülikoolil hakkab õige pea Aaviksoo ettepanekul olema uus nimi TA-UN (Tartu University). NB! Uue nime ilma sidekriipsuta modereeris ära
Uudis ei ole miskit erilist uudis enam Aaviksoo tegemistest.
Sama "juhtimisharjumust" rakendas ta ka omal ajal Tartu Ülikoolis.
Jaa juba see, kuidas ta pressis end Tehnikaülikooli ametisse ja kuidas ta sinna upitati räägib juba ise inimese olemusest!
samba jaak.. võiks maksa omast taskust kulutused mis on kulunud vabadussamba remondiks ja mis kuluvad ka tema edasisele ekspluateerimisele.
Ja see gradientidega lilla laialivalguv Taltetš kujunudustemaatika "bränding" on silmavardjase ehk poliitikorrektselt lihtsalt ebaadekvaatse disainitunnetusega inimese poolt kinnitatud.
On neurasteeniline olukord, kus ühest küljest peetakse uuutele sisseastujatele ja lõpetajatele eeldatavasti pühalikke kõnesid pikkadest traditsioonidest ja ülikooli erilisusest ja tähtsusest vabariigile võrreldes teiste kõrgkoolidega, samas aga tehakse mingi mändedžerlik