Eesti uudised

Haisev maapood: kuidas müüjaga viisakalt ebameeldivast higilõhnast rääkida? (47)

Ohtuleht.ee, 24. mai 2019, 10:05
Foto: PantherMedia/Scanpix
Eilne murekiri, kas bussis peab aken olema lahti või kinni, pani Õhtulehele kirjutama ka 39aastase Allari.

„Ma tundsin küll umbses bussis olnud reisijatele kaasa, aga veelgi enam võtab hingetuks maapoe külastus,“ kirjutab Allar.

„Poes sees pole kah asi selles, et umbne oleks, vaid hoopis higilõhn tahab nägemist ja mõistust võtta. Tööd tehes inimesed ikka higistavad, aga see pole selline päevatööst tekkinud higilõhn, vaid ikka mitmest päevatööst jäänud lehk. Ma käin iga õhtu end pesemas, aga see ei pruugi kõigi jaoks olla elementaarne. Enda higilõhna ei pruugi ka tunda, aga lihtne loogika, et füüsiline liikumine ajab higistama – see võiks ju anda vihje, et mine ja pese end. Mõni klient seal poes lõhnab ebameeldivalt, aga poes on pidevalt „aura“ üleval. See on ikka põhiliselt klienditeenindajast. Kahju, sest muidu on tegu väga sõbraliku ja naiseliku müüjaga. Ma ju meesterahvana ei lähe seda talle ka mainima,“ arvab mees.

Kallis lugeja, mida arvad – kas tuleks leida viis poes sellest murest viisakalt ja privaatselt rääkida? Või tasuks oma suu sel teemal pigem kinni hoida?

47 KOMMENTAARI

m
Mima 29. mai 2019, 11:49
See ei ole ainult maapoodide probleem, ka Tartu poodides on müüjatel hügieeniprobleeme, linnaliini bussijuhtidest ei hakka rääkimagi. See on jube.
e
Ekre särk muidu seljas 26. mai 2019, 06:53
Maal lastakse WC - s vett ka ainult paksu peale, ka linnas elavad mõned sedasi
Loe kõiki (47)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee