Sisuturundus

Pagar Võtaks! tõestas, et hea kringel on aegumatu! 

Pagar Võtaks!, 28. mai 2019, 14:47
Armastan sünnipäevasid pidada. See on päev, mil olen mina tähelepanu keskpunktis ning kõik sõbrad tulevad kohale just minu pärast. Mõtlen igal aastal läbi, kuidas tänavu peo korraldan, kus see toimub ning loomulikult, mida sünnipäevalaual pakun.

Kunagi ei puudu snäkid (mille hulgas on tervislikke, nagu näiteks porgandid ja lillkapsas, aga ka ebatervislikke, nagu kartulikrõpsud), kuid kõige tähtsamad on minu jaoks kringel ja tort. Olen ise suur kringlite ja tortide sõber ning armastan eksperimenteerida. Harva, kui samast kohast mitu korda järjest samasuguse küpsetise tellin.

Sel aastal otsustasin ma Pagar Võtaks! toodete heaks. Kuna juba nimi on nii särtsakas, siis küllap nad oma toodetes kvaliteedile alla ei jää. Lisaks on Pagar Võtaks! plussiks see, et nende küpsetised on puhtad igasugustest ebavajalikest ühenditest – kasutusel on mahepõllundusest saadud koostisained. Taustainfona võib öelda, et uuringud on näidanud, et mahetoit soodustab immuunsussüsteemi ja aitab organismil ennetada haigusi. Mahetoidus on tavatoidust enam mineraalaineid, rohkelt vitamiine ja antioksüdante. Sünteetiliste pestitsiidide vältimine tähendab, et mahesaadustes ei ole tervisele kahjulikke ja haigust soosivaid jääkaineid.

Tellisin Pagar Võtaks! usinatelt töömesilastelt juustukringli ja Vaarikavahu brownietordi. Sellest ja snäkkidest jätkus ligi 20 inimesele.

Juustukringel oli üks parimaid, mida paljud külalised üldse saanud olid. Pidevalt küsiti, kust sellist saada, nii et õhtu jooksul sai Pagar Võtaks! päris palju positiivset reklaami.

Kringel oli mõnusalt pehme ja megavärske – oli tunda, et see oli küpsetatud samal hommikul. Samuti püsis kringel piisavalt pehmena terve õhtu ning plussiks oli tõik, et see ei ajanud kõhtu sedavõrd punni nagu enamik saiatooteid.

Paljud külalised nentisid, et üldiselt tundub kringlite sünnipäeval pakkumine olevat veidi iganenud teema, seda ei leia kuigi paljude noorte pidudelt. Samas Pagar Võtaks! tõi kringli nii mõnegi minu külalise jaoks uuesti nii-öelda teemasse. Mõistsin, et kringel võib olla ülimaitsev, pehme ja esteetiliselt ilusa välimusega.

Vaarikavahu brownietort tatrajahust oli aga nagu teisest dimensioonist! See oli mõnusalt suvine, maheda mekiga (maitsed olid täpselt tasakaalus) ja nägi imeilus välja. Parim sõbranna võttis isegi tükikese kaasa, et viia see elukaaslasele, kes külmetuse tõttu sünnipäevale tulla ei saanud. 

Igal juhul võin öelda, et kui need kaks küpsetist viisid juba keele alla, siis ootan, millal tekib võimalus ülejäänud tooteid proovida!

Tuli endalgi kringli- ja tordiisu peale?

Pagar Võtaks! ootab külastajaid oma Tallinna poodi, mis asub aadressil Vana-Lõuna 17 (avatud esmaspäevast reedeni 8-18). Tellimusi saab esitada e-mailil info@pagarvotaks.ee või telefoninumbril 600 5502. Sünnipäevadeks on võimalik tellida ka Sünnipäevatorti martsipanikattega, mida kaunistada vastavalt kliendi soovile. Vaata täpsemalt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee