Eesti uudised

Bingo lotoga üle 400 000 euro võitnud mees: „Tänu võidule sain aru, et õpetajaamet ongi mu kutsumus!“ (26)

Toimetas Hindrek Pärg, 23. mai 2019 17:57
Foto: TEET MALSROOS
Kolmapäeval loositi “Suure lotokolmapäeva” telesaates välja Bingo loto jackpot 405 230,90 eurot. Neljapäeval käis õnnelik inimene ka oma võitu vormistamas.

Võitjaks osutus noor Tallinnas elav mees, kes töötab koolis õpetajana. Bingot ostab mees aeg-ajalt ja vaatab ka lotosaadet, sest see on tema sõnul “tore argiõhtune meelelahutus”. Võidust saigi mees teada lotosaadet vaadates, vahendab Eesti Loto pressiteates. 

Suur võit tuli väga ootamatult ja nii ei olegi mees veel võiduraha kasutamiseks plaane teha jõudnud. Küll on nad koos abikaasaga juba varem mõelnud oma kodu soetamisele – nüüd ehk saabki see unistus teoks.

Õnnelik mees tunnistas, et arusaam võidust ei olegi talle veel päriselt kohale jõudnud. Ta lisas, et tänu lotovõidule jõudis äratundmisele, et paar aastat peetud õpetajaamet ongi see, mida ta päriselt teha tahab ega taha oma elus selles osas midagi muuta. 

Selle aasta esimese nelja kuuga maksis Eesti Loto riigile hasartmängumaksuna spordi, kultuuri, teaduse, hariduse, meditsiini ja muude valdkondade toetuseks 3,5 miljonit eurot.

Võitudena maksis Eesti Loto samal perioodil välja ligi 7,6 miljonit eurot, sealhulgas 1,9 miljoni euro eest kiirloteriide võite.

Samal teemal

31.06.2019
RETROGALERII | Eesti Loto juht kallimast Bingost: võidud peavad kasvama, 100 000 eurot ei peeta enam piisavalt suureks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee