Eesti uudised

LESK AHASTAB: need kirjad ajavad nutma! Sidefirma saadab surnule arveid ja reklaami (36)

Egert Pärna, 22. mai 2019, 20:35
KIRJAD TEISPOOLSUSESSE: Tele2 saatis surnule kirju ja kutsus teda ka soodushinnaga festivalile.Foto: Robin Roots

„Iga kord ajab see päris kauaks nutma, kui sellise kirja saan. See on nii solvav ja õudne, ma olen väga nördinud. Jääb selline mulje, et Tele2 suhtleb teispoolsusega,“ räägib vaiksel ja katkendlikul häälel aprilli alguses abikaasa kaotanud naine. „Poeg on hädas minuga. Ka temal on väga raske ja ta peab mind ka püsti hoidma.“

Aprilli teisel nädalal suri Tiiu abikaasa Peeter (nimed muudetud). Kaks päeva pärast kalli abikaasa surma läks Tiiu koos pojaga Tele2 Rocca al Mare esindusse ja palus klienditeenindajal abikaasa leping lõpetada. Sügavas leinas olevat naist tabas koju jõudes aga šokk: Tele2 saatis Peetri postkasti teate, et teda oodatakse tulevikus taas firma kliendiks, samuti lubati ahvatlevaid sooduspakkumisi e-poest. Kirjas seisis selgelt, et lepingu lõpetamise põhjuseks on kliendi surm. „See hämmastas ja solvas meid sügavalt, kuna olime leinas,“ tunnistab Tiiu.

Lahkunu e-posti tulnud kirjas teatas Tele2, et nad võivad kasutatud teenuste eest arveid esitada veel kolme kuu jooksul pärast SIM-kaardi sulgemist. Samuti broneerib firma lahkunu telefoninumbri kuni selle aasta 10. novembrini. Tiiu ei suutnud oma silmi uskuda, tema tahtis firmale kõikvõimalikud arved tasuda. Lahkunud abikaasa nimel arveid veel kuid pärast tema surma maksta on emotsionaalselt äärmiselt raske. „Tahame tema postkasti ju sulgeda, kuidas siis on võimalik, et kolme kuu jooksul saame veel arveid?“ küsib ta.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee