Krimi

Koer aitas leida kadunud inimese (4)

Toimetas Triinu Laan, 22. mai 2019 15:41
Fotol on otsingutel osalenud tubli teenistuskoer Vahva. Foto: facebook.com/laaneprefektuur
Saaremaal tundsid omaksed muret, ku nende lähedane läks õhtul jalutama ning ei tulnud järgmiseks hommikuks koju.  

"Saime nädalapäevad tagasi ühel reede õhtul teate, et Saaremaal on kadunud vanem naine, kes oli läinud juba eelmise päeva õhtul metsa jalutama ega olnud järgmiseks hommikuks ikka veel tagasi tulnud. Lähedased olid kodu ümbrusest ise otsinud, kuid paraku ei õnnestunud neil naist üles leida," kirjutab Lääne prefektuur sotsiaalmeedias. 

Saanud sellise info, ruttasid politseinikud kohale ja asusid koos teenistuskoera ning lähedastega uuesti metsa läbi kammima. Mõnekümne minuti möödudes reageeris koer mingile lõhnale. Otsijad läksid koera antud suunda kontrollima, kui märkasid naist istumas kraavis, mis oli tema elumajast vaid umbes saja meetri kaugusel.

Asjaolusid uurides selgus, et naine käibki aeg-ajalt metsas üksinda jalutamas, kuid on alati õhtuks koju tagasi tulnud. Seekord jäi ta kauemaks, sest soovis üksinda olla.

"On täiesti mõistetav, et me kõik vajame vahel aega iseendaga olemiseks, kuid öelge seda ka oma lähedastele, et nad teaksid, kus te olete ega peaks teie pärast asjatult muretsema," soovitavad politseinikud. 

Õnneks läks sel korral kõik hästi ning üle ööpäeva metsas veetnud naisega oli kõik korras ja arstiabi ta ei vajanud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee