Eesti uudised

GALERII | Legendaarse Atlantise klubi tantsuga ellu äratanud naine: „Elus on kõik võimalik!“ (14)

Liina Hallik , 22. mai 2019, 14:37
AVATUD! Endise Atlantise klubi esimesel korrusel avati reedel pidulikult Alexela Loomelava. Fotol (vasakult) Tartu linnapea Urmas Klaas, Shaté tantsukooli juht Krõõt Kiviste ja Alexela esindaja Toomas Virro.Foto: Aldo Luud
„Lapsena elasin maal. Tallinnasse oli 60 kilomeetrit. Sõitsin tantsutrenni kasvõi iga päev. Jää ja tuulega. Ema viis Moskvitšiga Kose ristile ja sealt läksin bussi peale. Kui bussid ei sõitnud, tuli minna ka hääletades,” räägib Krõõt Kiviste, kes on eluaeg tantsida armastanud. Praegu juhatab sihikindel naine Tartus endises Atlantise klubihoones tegutsevat Shaté tantsukooli, kus käib üle 700 õpilase. 

„Algus oli nagu Ameerika mäed,” meenutab Shaté tantsukooli juht Krõõt Kiviste, kes taaselustas unustusehõlma vajunud legendaarse Atlantise klubi. „Kui kuulsin, et see klubi lõpetab tegevuse, helistasin omanikule. Mulle öeldi, et tantsukool on hea mõte, aga liiga riskantne, siin on ikkagi alati olnud baar ja restoran. Mina tahtsin ju köögigi välja lõhkuda. Öeldi, et seekord „ei“.”

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

14 KOMMENTAARI

t
Toomas 17. juuni 2019, 12:51
Kahju, et see lugu ei ole täielikult tõsi. Hea kui mõeldakse juurde mingi lugu, et saaks sellele lihtsalt kõlapinda, edu.
a
23. mai 2019, 13:57
Atlantis on endine Kaunas ja Athena endine kino Saluut+ Volga,miks need ilusad nimed ei võinuks jäädagi,ju endised esindusrestoranid,kahju,et kõik lammutatakse ära,miski asjad võivad ajalooliselt edasi kesta,mitte nimesid vahetada ja muid sobimatuid üritisi sisse panna.
Loe kõiki (14)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee