Eesti uudised

KOLE LAHKUMINEK: rikka naise varandus oli aastaid advokaadibüroos hoiul 

Eesti Ekspress, 22. mai 2019 08:29
Foto: Tiina Kõrtsini
Miljonärist ärinaisel läks kodust kaotsi mitu kilo kullast ehteid ja hunnik sularaha, mis seisis aastaid Concordia advokaadibüroos hoiul.

2012. aastal teatas rikka naise abikaasa ligi 30 aastat kestnud abielu järel soovist vara ära jagada, kuigi naise sõnul on nende perekonna rikkuse taga sajaprotsendiliselt tema, kuna vara tuli tema Londonis elanud vanatädilt.

2014. aastal sai alguse kohtu ja advokaatidega jändamine, kuna naise kodust kadus 120 000 eurot sularaha ja kuni kolm kilo kuldehteid, mis oli vanatädi kõige kallim pärandus. Päev pärast asjade kadumist teatas advokaadibüroo Concordia advokaat Helen Hääl naisele, et tema abikaasa soovib ühisvara jagamise kõnelusi alustada, millest algas 2018. aastani kestnud varajagamine ja milles Harju maakohus otsustas, et ehted on siiski lahusvara ja tuleb kohe naisele tagastada.

Lugu pole veel läbi, kuna advokaadibüroo tõi naisele üleandmiseks vaid kolmandiku kadunud ehetest ega nõustunud jagama täpset infot sellest, millised dokumendid vara hoiustamiseks on vormistatud ning mis asjad täpselt mis kuupäeval üle anti, mispeale otsustas naine asja edasi kaevata.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Ekspressis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee