Eesti uudised

Tantsupeole tuleb müüki ligi 2500 lisapiletit (2)

Toimetas Triinu Laan, 20. mai 2019, 11:05
Foto: Robin Roots
XX tantsupeo „Minu arm“ etendused saavad publiku suure huvi tõttu lisatribüünid. Esmaspäeva keskpäevast  tuleb kolmele tantsupeo etendusele müüki kokku ligikaudu 2500 lisapiletit.

Tantsupeo korraldusjuhi Andi Einaste sõnul on lisatribüünidel kokku kümme sektorit, milles igaühes seitse rida. Lisapileteid müüb Piletilevi. „Kolme etenduse peale tuleb müüki ligikaudu 2500 piletit. Lisatribüünide sektorid on märgistatud tähtedega ning A-sektor asub idavärava poolses otsas. Samuti on kõik kohad lisatribüünidel nummerdatud,“ kinnitas Einaste.

Samal teemal

Tantsijate ja pealtvaatajate treppidest liikumist lisatribüünid ei sega. Igale lisatribüünile viib eraldi üks trepp. “Lisatribüünide ja idatribüüni vahel läbikäiku ei ole. Kogu liikumine toimub lisatribüünide tagant, et pealtvaatajad saaksid segamatult etendust jälgida,” lisas Einaste.

Keskpäevast tuleb müüki ka piiratud hulk broneeringust tagastatud pileteid laulupeo pingisektoris. Lauluväljaku üldalale on pileteid jätkuvalt saadaval.

Tantsupeo esimene etendus toimub neljapäeval 4. juulil ning teine ja kolmas etendus reedel 5. juulil. Esimesed tantsijad saabuvad Tallinnasse pühapäeval 30. juunil. Laulupeo „Minu arm“ eesti muusikaklassika avakontsert „Õpetajale“ toimub laupäeval, 6. juulil algusega kl 19.00 ning suurkontsert pühapäeval, 7. juulil algusega kl 14.00.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee