Eesti uudised

VIDEO JA GALERII | Kevadtorm sai läbi! Kaitseväe juhataja: õnnetusi ei juhtunud, looduskaitses proovime edaspidi paremad olla (6)

LISA KOMMENTAAR

ain 17. mai 2019 17:59
kas ei tohi riigikokku valida kommunistlikus parteis olnuid ja praegugi seal olevaid isikuid...see et nad olevat teinud avalduse kommunistlikust parteist vabastamiseks pole töestust leidnud sest sealt niisama lihtsalt ei vabastata,,isegi sinna astumise vanne on karm..
Tartu avalikud saladused 17. mai 2019 11:22
Savukimujaid kaitseväkke ei soovita, arusaadavatel põhjustel. Paraku otsustas valija, et Riigikogusse selline sobib.
Refi agent 17. mai 2019 11:06
Kogu aeg on loodusele mõeldud, lihtsalt nüüd oli mingil pundil "rohelistel" eriline tähelapanuvajadus!
Enne Riigikokku kandideerimist kohustuslikku ajateenistusse 17. mai 2019 10:51
Teen ettepaneku algatada see, et Riigikokku ei tohi kandideerida enne, kui KOHUSTULIK ajateenistus on läbitud. Muidu saamegi sellised Ruuben Kaalepid, kelle suurimaks saavutuseks on oma partei kiitmiseks anonüümne kommenteerimine ja lapsikute märkidega edvistamine. Kui see t:ll kõigepealt ajateenistusse saata, ehk muutuks ka käitumine normaalsemaks. See kehtib ka teiste nn riigimeeste kohta. Pole ju seal käinud ei Tsahkna, ratas, Helme jun, Madison ega vist keegi muugi.
17. mai 2019 10:48
Tublid mehed, kes on KOHUSTUSLIKU ajateenistuse läbinud ja täidavad ka nüüd reservväelasekohustust (aga ega muud üle jäägi, kui ei taha sunnirahasid ja vanglakaristust kaela saada): Samas on liiga suur lebovendi sellest kohustusest pääsenud. Eelkõige meenuvad riigikogulased.
Kevadtorm 17. mai 2019 10:32
on juba mitu aastat aga alles tulevikus mõtlevad loodusele!!!