Seisukoht

Seisukoht | Käed eemale Euroopa Liidu lipust! (32)

Geidi Raud, Video- ja fototoimetuse juhataja, 16. mai 2019, 16:45
Foto: Martin Ahven
Noore inimesena on kogu seda riigitüüri juures toimuvat jampsi raske vaadata ja veel keerulisem on valimisi mitte võitnud riigijuhtide tegudest aru saada.

Esiteks kadusid riigikogu Valgest saalist ekrelase riigikogu esimeheks saades ära Euroopa Liidu lipud. Põhjendati küll, et need pandigi sinna vaid eesistumise ajaks. See periood on aga juba tükk aega läbi. Miks ei häirinud need eelmist spiikrit? 

Teiseks käis Eestis sõprussuhteid rajamas Prantsusmaa paremäärmusliku Rahvusrinde juht Marine Le Pen, kellega kohtumist ekrelastest riigikoguliikmed oma tegelikest tööülesannetest olulisemaks hindasid ja seetõttu istungi üle lasid. 

Kuhu ja miks te meie riigiga tüürite? Euroopa Liit on andnud Eesti noortele nii palju võimalusi vabalt ja lihtsalt reisida, mujal õppida ning töötada. Teha korda sadu kilomeetreid Eestimaa teid, mis muidu ohtudest ja liiklusõnnetustest kubiseksid. Euroopa Liidu liikmelisus on majanduslikult ja poliitiliselt hindamatu. Mul on au olla Euroopa Liidu kodanik. 

Noored, osalege kindlasti neljapäeval alanud europarlamendi valimistel ja toetage oma häälega neid, kes teie väärtusi jagavad ja edasi kannavad!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee