Eesti uudised

NÕMMET LEINATES: uus Järve kettagolfirada tapab harrastaja motivatsiooni

Viljar Voog, 15. mai 2019, 17:31

14 KOMMENTAARI

e
ellab/ 19. mai 2019, 01:54
kuule melanhoolitseja, kes sa enamustes postitustes kasutad sõna "ohtlik," mõtle hästi läbi, kas sulle makstakse piisavalt, et siin negatiivses foonis sõna võtaksid. Kas sa oled üldse reaalselt discgolfi kunagi üldse mänginud. Kas sa tead, mis tähendab pingutus, millegi nimel, enesedistsipliin, raskustega toime tulemine, hetkeemotsioonide alla surumine? Ei, sa pigem tõmbad köögis õhupuhastaja all tobi ja pritsid sappi kuskil kommentaariumis, et kahjustada dicgolfi mainet. Kusjuures ma ei pane seda Sulle üldse pahaks, sest Sa pole kunagi pidanud pingutama, et midagi märkimisväärset saavutada
p
Pdsh/ 18. mai 2019, 07:26
Tegelt pole ju võrreldav PRO radadega, üsna palju ruumi visata ning eksimisel on karistused lahjad - mets hõre ning korvid harrastajatele vabalt par-iga kättesaadavad, isegi juba 40-60 meetri pealt metsa põrgates võimalik seal hõredas metsas ruumi leida viskeks. Pigem võib raskuse aimdus tuleneda sellest, et parid on enam-vähem paigas ning birdiede kättesaamiseks peab tõesti üle keskpärase mängija olema (okei, seal üks järsk mandoga vasakpööre ei peaks kuidagi par4 olema, täitsa par3 aga see selleks.)
p
Pdsh/ 18. mai 2019, 07:17
Ehk ei soovitagi palligolfi mängida enam nii palju, sest sellega käib selline üleolevus kaasas? "Psh discgolf, fa fa fa, pööblite mäng" - sätib monoklit.
a
Aramis/ 17. mai 2019, 09:28
Miks peaks keegi jalutama seal? Keegi ei jaluta golfirajal. See on ju ohtlik.
v
vanem mees ladaga/ 16. mai 2019, 07:36
väga õige,et kinni pandi.mida halvem seda parem.need kettad on ohtlikud loodusele.takistavad sääskede lendu.
m
Mati/ 15. mai 2019, 21:06
Kirjade järgi tehti linnaosa valitsuse toetusel Tallinna elanikele discgolfi harrastamiseks uus rada. Reaalsus on pigem PRO rada konkureerimaks Jõulumäe, Kõrvemaa jt radadega ja ettevalmistamaks profimängijaid.
j
juhkam/ 15. mai 2019, 20:07
Tegelikult võiks asja paremini läbi mõtelda küll. Harrastajana näen mõnikord jaburaid või ohtlikke olukordi. Ketta lennutrajektooril on lai ohutsoon, metsaläinud vise ja tuulehoog võivad ketta väga palju kõrvale viia. Ei ole hea mõte seda ala suruda teiste spordialadega kokku. Puude vigastamine mulle kah ei meeldi. Puude vahel liigun lühikeste visetega, kui pikema lennuga on reaalne oht puid tabada. Vabalt võiks värk asuda lagedates kohtades, nagu on Nõo kettarada. Ja veel: miks peavad mängijad üle pargi ropendama, kui vise viltu läheb?
d
15. mai 2019, 20:04
Disc Golf on väga algajasõbralik ning kõikidele harrastajatele tasuta eeldusel, et vahendid on endal olemas. Peale selle, et õige golf on kallis, siis alustajale on mäng paras ettevõtmine, mistõttu kääb ta tihti mingite ringkondade siseasjaks. Olen mõlemat mänginud ja disc golf saab kindlalt minu hääle. Ennastki vedanud korduvalt õue päevadel, mille muidu arvuti ees vli diivanil oleksin passinud.

j
juhkam/ 15. mai 2019, 19:56
Tegelikult ei olegi sedasorti harrastust suruda kitsale alale ja veel teiste spordialadega kokku. Olles ise kettaloopija ma näen, kui kõrvale võib lendu lastud ketas kalduda metsaläinud viske või tugevama tuulehoo puhul. Ohtlik on see küll. Samuti võib populaarsetes mängukohtades tekkida ülerahvastatus ja mõni ei mahugi enam rajale ära. Tuleb asi läbi mõtelda.
t
tartu lähedal rebiti/ 15. mai 2019, 19:43
samuti maast välja,idikad eestis,laske noortel mängida
k
kettaga pihta/ 15. mai 2019, 19:42
palju seal ka kettaga pihta saanuid on? ja kuidas seda välditakse, et normaalne inimene ka jalutama võiks minna?
n
nutjale/ 15. mai 2019, 18:39
harrasta midagi ajuarendavat.
j
JEB/ 15. mai 2019, 17:46
Ehh... Õige golf on ikka päris golf :) Tulge parem Jõelähtmele või Niitväljale tõelist mängu nautima

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee