Müstika

AVESTA 22. mai | Päeva märksõna on kõrgeim õiglus, mille üks osa on religioon, religioossus ja algse loova tule hoidmine (1)

Kai Tamm, 22. mai 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänase päeva märksõna on kõrgeim õiglus, mille üks osa on religioon, religioossus ja algse loova tule hoidmine. Tavatasandil on see maine päev, mil tuleb tegeleda oma pere ja koduste asjadega, aga ka loomingulise tööga. Väldi rahakulutamist, sest päev on seotud kogumise ja koondamisega.

Kuutsükli 18.päev kannab nime võrdlus ja annab võimaluse näha iseennast ümbritsevas. Kõik sinu mõtted ja olemus peegelduvad vastu teiste käitumises ning reaktsioonides. Nii võid enese kohta palju teada saada, mida tavaliselt tähelegi ei pane. Hea, kui miski paneb sind mõtlema, sest see näitab, et oled enesearenguteel.

PÄEVA MÄRGID:

Hea, kui leiad mõne vajaliku eseme, eriti puust või nahast tarbeeseme. Halb on asju kaotada, püüa need üles leida. Ära kurjusta oma või naabri koeraga, kui ärkasid haukumise peale, kuna see on väga hea märk. Halb on näha palju suitsu, eriti tumedat ja kirbe lõhnaga. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on head kõik materiaalsete asjadega seotud unenäod. Kui nägid unes sööki või tegid süüa, siis on see materiaalse heaolu märk. Kui nägid unes peakatteid või proovisid neid pähe, siis on oodata ootamatut rahasaamist. Kui nägid unes surnut või surnuaeda, siis on karta plaanide ootamatut läbikukkumist.

TOIT:

Kõige kasulikum on omavalmistatud toit, aga eriti küpsetised.

SOODSAD VÄRVID: tumesinine, tumepunane ja kirsipunane.

EBASOODSAD VÄRVID: roheline, kollakasroheline ja mürgised toonid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee