Müstika

AVESTA 18. mai | Päeva üleskutse on „riietu paksult“! (1)

Kai Tamm, 18. mai 2019 07:00
Foto: Pixabay
Tänase päeva valitseja on püha, jumalik sõna Spenta Manthra. Päeva üleskutse on „riietu paksult“ ning see on mõeldud enesekaitseks sel maagilisel sõnamaagia päeval. Täna on iga inimene omamoodi prohvet ja seepärast vali, kellega suhtled. Palvete lugemine ajab eemale pimeduse ja kurjuse inglid.

Lõviosa päevast valitseb kuutsükli 14.päev, mida nimetatakse oma kutsumuse otsingu päevaks. Tasub pöörata pilk oma sisemusse ja endalt küsida, kas töö, mida teed on sulle südamelähedane ja meele järgi. Mis takistab tegelemast sellega, millega tegelikult tahaksid tegeleda. Kell 21.06 algab saatanlike mõjutustega, hinge kiusatuste päev. Kui sinu mõtted on siirad ja puhtad ning kui säilitad meelerahu, siis pole karta midagi.

PÄEVA MÄRGID:

Kui aevastasid kohe peale ärkamist, eriti kui aevastasid 3x järjest, siis tuleb päev edukas ja rõõmurikas. Kui leiad nahkeseme, siis saad abi. Tugev tuul selja tagant näitab, et oled õigel teel. Kui juukseid või ripsmeid langeb palju välja, juuksekarv satub tulle, siis on lähiajal karta haigust või needust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed kui kuulsid unes hääli ja neid tõlgendatakse otse.

TOIT:

Kasulik on süüa köögiviljasuppe, õliga valmistatud salateid, kapsa ja porgandi pirukaid, värsket kapsast.

SOODSAD VÄRVID: kuldne, kollane, helelilla ning muud kirevad ja erksad toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: ühetoonilised ja tumedad, pruunid ja rohelised

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee