Maailm

PORTUGALI RAHANDUSMINISTER: palgad Euroopas on liiga madalad ja vajavad tõstmist (13)

Toimetas Aadu Hiietamm, 17. mai 2019, 14:00
Mário Centeno (52).Foto: Reuters/Scanpix
Eurotsooni rahandusministrite grupi eesistuja, Portugali rahandusminister Mário Centeno ütles intervjuus Saksa päevalehele Die Welt, et Euroopas on palgad praegu liiga madalad ning vajavad kõikjal  kiiresti tõstmist. 

"Meil tuleb saata kodanikele selge sõnum, et rahanduskriisi järgsest majanduse kosumisest võidavad kõik eurooplased," rõhutas Portugali rahandusminister.

Centeno sõnul on paljudes riikides tööpuudus väga madalal tasemel ning nüüd peab järgnema palgatõus. Ta lisas, et just noor generatsioon on madalate palkade pärast oma tuleviku pärast mures.  

13 KOMMENTAARI

e
elektritsaabtasuta.blogspot.com 17. mai 2019, 17:24
1) Eesti igal aastal maksab obrokit Venemaale 10 miljardit eurot tanklate ja gaasitorude kaudu. Masinatele ja hoonetele paigaldagem HHO genekad sest siis bensiini,diisli ja gaasi asemel kasutab vett ! 2) Petserimaa ja Narva tagused alad tuleb vabastada Venemaa okupatsioonist.
l
lohe 17. mai 2019, 11:54
Artikkel natuke eksitab. Parlament tegi täpselt nagu referendumi 6. küsimusega sooviti: "Protecting rights of same-sex couples outside of the Civil Code": poolt 61%. en.wikipedia.org/wiki/Taiwanese_referendum,_2018#Results
Loe kõiki (13)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee