Maailm

KOHUTAV: õpilane kavandas oma õpetaja tapmist haamriga (7)

Toimetas Aadu Hiietamm, 15. mai 2019, 14:40
Pilt on illustratiivne.Foto: PantherMedia/Scanpix
Saksamaal Dortmundis pidas politsei kinni ja kuulas üle kolm noormeest, kes tahtsid haamriga tappa Martin Luther Kingi nime kandva üldhariduskooli keemia- ja saksa keele õpetaja, vahendab Bild Online.

Plaani taga oli 16aastane Serkan, kes ei olnud rahul õpetaja pandud hinnetega. Ta kutsus appi 17aastase koolikaaslase ja 18aastase tuttava. Möödunud neljapäeval palusid kolmiku kaks liiget õpetajalt abi. Nad väitsid, et üks poistest oli kooli lähedal asuvas tagahoovis kokku kutsunud ja vajab abi.

Õpetaja läkski abipalujatega kaasa, kuid kõhutunne ütles talle, et midagi on valesti. Ta hoidus poiste poole seljaga jäämisest ja kutsus kohale kiirabi.

Kaks päeva hiljem selgus ühe teise koolipoisi jutust, et kolmik oli tõemeeli tahtnud õpetaja maha lüüa. Selleks oli tagahoovis valmis pandud ka haamrid. 

Kool pöördus seejärel politsei poole. Kolmiku kaks liiget tunnistasid ülekuulamisel mõrvaplaani üles. Vaid selle autor Serkan on seni eelistanud vaikida.

Pärast ülekuulamist lubati kahtlusalustel minna koju.   

7 KOMMENTAARI

s
15. mai 2019, 21:31
Sakslane Serkan?
o
Oh õiglust 15. mai 2019, 20:23
Ja meil eestis tahetakse nooruk,kes ettekavatsetult saksa keele õpetaja relvaga tappis ennetähtaegselt vanglast vabastada.4-5 aastat vabadusekaotust tahtliku tapmise eest on ikka ilmselgelt liiga vähe
Loe kõiki (7)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee