Seisukoht

Seisukoht | Elu ilma informatsioonita (6)

Sten Kohlmann, multimeedia toimetaja, 14. mai 2019, 17:47
Kükitasin viimased kaks nädalat kaitseväe reservõppekogunemise käigus metsas kuuse all ning olin seetõttu muust maailmast osaliselt ära lõigatud.

Kuigi nutiseade oli mu vormi rinnataskus haardeulatuses, kahmas käsi selle järele enamjaolt vaid siis, kui oli vaja tuhmilt ekraanilt kellaaega vaadata, saamaks teada, mil pean enda tagumiku vahipostile vedama. Seetõttu jäi tihtilugu nägemata, mis niinimetatud tsivilisatsioonis parasjagu toimumas on.

Metsast naastes tabas mind korralik infotulv. Poliitikud on endiselt süüdimatud päevavargad, planeedi kliima on aegade halvimas seisus ning, mis veelgi olulisem, „Troonide mängu“ viimane hooaeg on väidetavalt andestamatult halb!

Negatiivseid uudiseid ja emotsioone tungis ustest ja akendest sisse ning kõik see mõjus äärmiselt väsitavalt. Muserdavaid mõtteid oli niivõrd palju, et need vajusid ajusoppide vahelt silmalaugudele. Esimesel tööpäeval kaanisin sisse kolm tassi kuuma kohvi, ent isegi siis ei suutnud ma reaalse maailma kurnavat taaka enda õlgadelt maha raputada.

Hakkasin metsa pisut taga igatsema. Elu on ikka tunduvalt lihtsam, kui terve maailma probleemid sulle korraga kuklasse ei hinga.

6 KOMMENTAARI

e
eestlane 15. mai 2019, 14:28
Arusaamatu,miks selle jutu sees peab nii palju MITTEVAJALIKKE võõrsõnu kasutama?Eesti keeles on sõna "teave","tunne","tegelikkus"jms.Jõudu järgmisel korral eestikeelsete sõnade meenutamiseks ,et ei peaks kaeblema tegevuse puudumist.
k
15. mai 2019, 10:55
Kuna mu kommentaar saadeti modereerimisele ja tõenäoliselt ei ilmu, siis kordan, et mõnus lugemine. Eriti mehe suust, kes on läbinud KOHUSTUSLIKU ajateenistuse ja PEAB käima reservõppustel. Erinevalt seaduste selja taga ajateenistusest ära vingerdanud kõvad rahvuskonservatiivid ja teised eliitlased.
Loe kõiki (6)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee