Bauhof | Sisuturundus

3 kompaktset grilli, mida on mugav matkale kaasa võtta 

Bauhof, 16. mai 2019, 10:27
Foto: Envato Elements
Soojad kevadilmad tekitavad üha enam soovi veeta aega õues. Grillimine on kahtlemata üks hea võimalus veeta pere ja sõpradega kvaliteetaega looduse keskel. Oleme välja valinud kolm väikest ja kerget grilli, mis muudavad grillmatkad meeldivaks ettevõtmiseks.

Väikeste grillide puhul on mitmeid eelised:

Kompaktsus – mistahes kohta on plaan matkata, saad grilli mugavalt kaasa haarata. Ta on väike ja kerge.

Hind – väiksemad grillid on soodsamad, kui suuremad.

Soojeneb kiiresti – kuivõrd grill on väike, läheb ta ka sedavõrd kiiremini soojaks. Sellega säästab aega ja näljased kõhud saab täita kiiremini.

Väikseid grille on kolme tüüpi: gaasigrillid, söegrillid, elektrilised grillid.

Elektriline grill on hea variant, kui soovid trotsida ilma või kohta. Ei pea muretsema tule tegemise pärast, kui süütamismaterjali parasjagu kaasas pole. Elektriline grill võtab palju vähem aega grillimiseks kui tavalised grillid, kuumeneb kuni 10 minutiga ja küpsetab poole kiiremini kui tavaline söegrill või gaasigrill.

Andmed: 2200 W, kaal 1,9 kg

Landmann Pantera on kahe põletiga kompaktne gaasigrill. Alumiiniumist kaanega grilli on lihtne kaasas kanda ja see võtab vähe ruumi. Võimalik kasutada nii suure kui ka väikese ballooniga.
Suure ballooniga kasutades sobib see suurepäraselt terrassile. Väikese ballooniga on võimalik grilli kasutada piknikul. Kompaktne grill nõudlikule grillmeistrile, kes soovib kvaliteeti.

Grilli andmed:  malmist rest, grillimisala 48,5 x 37,5 cm. Grilli mõõtmed on (laius x sügavus x kõrgus) 103,5 x 52,5 x 34 cm. Kaal 13 kg, võimsus 2 x 2,0 kW

Söegrill Barbecook on loodud grillimiseks kohalikus pargis. Tänu sisse ehitatud ventilaatorile saab nautida praktiliselt suitsuvaba grillimist. Patareidel töötava ventilaatori abiga saab luua stabiilse ja kontrollitud põlemise. Carlo lauagrilli osad on kergesti lahtivõetavad ja pestavad nõudepesumasinas. Hea võimalus lisada toidule natuke suitsumekki.

Grilli andmed: mõõdud 38,5 x 28,5 cm, 4xAA patareidel töötav ventilaator, kroomitud grillimisrest

Grille on erinevaid ja endale sobiva leidmiseks tasub läbi mõelda, kus soovitakse seda kasutada.

Loe ka teisi artikleid Bauhofi Aiaparadiisi blogist!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee