Maailm

Veidrad surmad Saksamaal: viis ohvrit on leidnud oma lõpu ammunoolte läbi (25)

Toimetas Johanna-Kadri Kuusk, 14. mai 2019 10:01
Korter WIttingenis, kust leiti kaks surnukeha.Foto: AFP/Scanpix
Saksa maapiirkonna hotellist leitud surnukehade juhtumit menetlev politsei leidis 650 kilomeetri kauguselt korterist veel kaks laipa. Surmade ühendav joon on see, et kõik viis surid ammunoole laskudest.

BBC kirjutab, et Baieri hotellist leiti voodist 53aastane mees ja 33aastane naine, kes hoidsid käest kinni. Meest oli lastud kaks korda pähe ja kolm korda rindu. Naist oli lastud korra pähe ja rindu.

Politsei teatel ei olnud hotellitoas ühtegi märki rüselusest, kuid maha oli jäänud kaks ambu.

Kolmas ohver oli 30aastane naine lebas nende voodi ees põrandal. Teda oli korra lastud kõrri. Teadaolevalt leiti järgmise kaks ohvrit tema korterist Wittingenist ja üks sealsetest surnutest on tema õde.

Kõik viis ohvrit on Saksamaa kodanikud.

Korteris olnud surnukehad avastati esmaspäeval, kui politsei läks hotellimõrvade asjus uurimist tegema. Ei ole teada, kaua olid kaks keha seal olnud.

Prokurör Walter Feiler selgitas, et surnukehade leidmiseni viis ühe tähelepaneliku naabri teadaanne. „Naabrid kuulsid hotellis toimunud mõrvade kohta ja teatasid politseile, et nende naabri postkast ajas üle ja korterist tuli veidrat lõhna.“

Ei ole teada, kas ja kuidas tundsid üksteist hotellist leitud ohvrid. Nad olid koos võtnud kolmeks ööks toa kus on kahe inimese ja ühe inimese voodid. Üks hotellikülastaja jutustas kohalikule ajalehele, et mõrvaööl oli kõik olnud täiesti vaikne.

Politsei on oma valdusesse võtnud hotelli parklas seisnud valge bussi, millel olevad kleepsud viitavad kohalikule jahimeeste klubile.

Teine hotellikülastaja kirjeldas majutusasutuses oma lõpu leidnud kolmikut veidrana – mehel oli pikk valge habe ja naised kandsid üleni musta. Saabudes olid nad teistele külastajatele lihtsalt head õhtut soovinud ja läinud oma teise korruse tuppa, kaasas ainult pudelid vett ja Coca-Colat.

Hotellis surnud korteriomanikku pidas veidraks ka tema naaber, kes ütles, et „ta oli natuke imelik – kandis alati musta ja oli selline gootilik.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee