Foto: PantherMedia/Scanpix
Ohtuleht.ee 14. mai 2019 10:15
„Kihutamine ja liikluseeskirjade rikkumine on liikluses ohtlik, aga minu kogemus näitab, et ka liialt viisakas ja abivalmis autojuht võib liiklusohtliku olukorra tekitada,“ kurdab Õhtulehele 42-aastane Taivo.

„Igapäevase autojuhina olen näinud liikluses päris pööraseid olukordi, kuid viimastel kuudel hakkavad silma liialt püüdlikud ja viisakad juhid, kes oma tegevusega ohtlikke olukordi tekitavad,“ kirjutab Taivo.

„Kui juht laseb pöörde peateelt maha teha, siis võiks enne veenduda, et tema taga ei oleks autodest pikk rivi, kes selle heatahtliku žesti tõttu peavad äkkpidurduse tegema. Saan aru, et nähes kedagi ona manöövrit lõpetamas – kui vaja, siis võtad hoogu maha ja lased tal selle lõpetada. See on täiesti normaalne. Aga ootamatult reeglite omatahtsi muutmine – see ei sobi liiklusesse sugugi,“ arvab Taivo.

„Olgem liikluses lahked ja kannatlikud, aga ärgem asjaga liiale minge,“ soovitab mees.

Millised on sinu kogemused liikluses? Kas nõustud meile kirjutanud lugejaga? Või häirib sind liikluses hoopis midagi muud?

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

Mihkel 25. juuni 2019 21:55
Jutt on üldine ja arvan, et.täiskiirusel ei tee seda keegi. Küll on aga normaalne ummikus või libedaga (näiteks rekka või buss lasta läbi)
minu mees 14. mai 2019 12:11
on üks neist, kes armastab vales kohas teed anda (nii jalakäijatele kui sõidukitele)ning siis on tige, kui seda võimalust ei kasutata, kirub ja sõimab omaette mitu minutit neid "juhmakaid"
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS