Maailm

KUMMALINE: Saksamaa väikehotellist leiti kolme inimese surnukehad (3)

Toimetas Aare Kartau, 13. mai 2019 12:21
Baierimaa hotell, kus toimus kummaline kolmikmõrv.Foto: AFP/Scanpix
Baierimaa väikehotellist leiti nädalavahetusel kolme inimese surnukehad. Kõik hukkunud olid ammunooltega läbistatud, teatab BBC.

Saksamaa politsei uurib Baierimaal kolme inimese kahtlast surma. Hotelli töötajad leidsid laupäeva keskpäeval nooltega läbistatud surnukehad ühest ruumist. Samast toast leiti ka kaks ambu. Kolme ohvri – 54aastase mehe ning 30- ja 33aastase naise – omavahelist suhet ei suutnud ametivõimud esmapilgul kindlaks teha. Teati, et kõik kolm olid sakslased. Kohaliku meedia väitel leiti mõlemad naised voodilt ning mees põrandalt. Politsei sõnul ei olnud aga mingit märki, et tapmistes oleks osalenud keegi neljas isik. See teeb juhtumi veelgi kummalisemaks. Loodetakse, et lähipäevil tehtav lahkamine toob juhtumisse selgust.

Hotell, kus veretöö toimus, asub Ilzi jõe kaldal, Passau linna lähedal. See on populaarne peatuspaik matkajatele. Samal ajal hotellis ööbinud külastaja sõnul oli kuritöö toimepaneku ajal olnud „täiesti vaikne õhtu“. Hotelli omaniku väitel olid kolm asjassepuutuvat külastajat broneerinud toa kolmeks ööks, ent polnud hommikusööki tellinud.