Krimi

GALERII | Järvamaal hukkus kuue sõiduki ahelavariis noor naine, põhjuseks ebaõnnestunud möödasõit (169)

Johanna-Kadri Kuusk, 10. mai 2019, 12:26
Foto: Kaspar Pokk
Reedel põrkas Järvamaal kokku kuus sõidukit. Hukkus 22aastane naine ja kannatada sai kaks inimest.

Liiklusõnnetus juhtus varahommikul Puiatu küla lähedal Tallinna–Tartu maanteel.

Kokku osales õnnetuses kuus sõidukit: sõiduauto Volkswagen, sõiduauto Toyota, kaubikud Renault Master ja Renault Trafic, veoauto Volvo ja sõiduauto Renault. 

Õnnetuse tagajärjel hukkus Volkswageni tagaistmel olnud 22aastane naine, keda meedikud kohapeal tulemusteta elustada püüdsid. Autos oli veel kaks inimest, kes vigastada ei saanud. Mõlemas Renault kaubikus oli üks inimene, mõlemad mehed said viga ja toimetati haiglasse. Veoautos ning sõiduautodes Renault ja Toyota olnud inimesed vigastada ei saanud. Veoauto sai kahjustada, kui riivas õnnetuses osalenud Renault Traficut ja sõiduauto Renault sai kahjustada, kui sai pihta avariis osalenud autode detailidega.

Paide politseijaoskonna välijuht Raimond Innos rääkis, et esialgsetel andmetel juhtus õnnetus, kui Tallinnast Tartu poole sõitnud kaubik Renault Trafic kaldus vastassuunavööndisse ja põrkas seal kokku Tartust Tallinna suunas liikunud Renault Masteriga. „Selle kokkupõrke tagajärjel paiskus Renault Master paremale teelt välja. Praeguseks kogutud info viitab, et Renault Masteri taga sõitnud Volkswagen kaotas mingil põhjusel juhitavuse, kaldus vastassuunda ja põrkas seal kokku Tallinnast Tartu poole sõitnud sõiduautoga Toyota,“ selgitas Innos.

„Kõik õnnetuses osalenud autode juhid olid kained ja esialgsetel andmetel oli kõigil autodes olnutel kinnitatud turvavöö. Mis põhjusel sõidukid vastassuunda kaldusid, selle peab välja selgitama alustatud kriminaalmenetlus, aga liikluses võivad traagiliste tagajärgedeni viia esiti tähtsusetuna tunduvad asjad. Sellepärast on ülioluline keskenduda vaid liikluses toimuvale ja hoida pikivahet, et oleks aega reageerida, kui selleks vajadus tekib,“ lisas välijuht.

Anonüümseks jääda sooviv õnnetuses osalenu toonitas samuti liikluses piisava pikivahe hoidmise olulisust. Muul moel ta juhtunut kommenteerida ei soovinud.

 

169 KOMMENTAARI

n
nii on lood järvamaa piires 13. mai 2019, 22:00
see tln-tartu mnt on kui hulluhaigla, et kui terveks jääd siis tead, et elad veel 100 aastat. 100 km/h sõites siis oled kui seisev laternapost tee ääres.
t
Tunnen kogu hingest ja südamest lähedastele kaasa ja ka neile kes Greetet tundsid! 13. mai 2019, 20:15
Paistis väga tore ja sportlik naine olevat.Tal oli ju terve elu veel ees.No miks nii hea ja meeldiv inimene pidi siit ilmast lahkuma.See peaks ikka ol...
(loe edasi)
Loe kõiki (169)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee