Sisuturundus

KATSE | Mõnusad püreed, mis sobivad väikelastele ja maitsevad ka täiskasvanutele! 

HiPPiS, 14. mai 2019, 11:28
Foto: Tiina Kõrtsini
Millised snäkid ja vahepalad oleksid kõige tervislikumad? Mõni kergitab kaalu, teine sisaldab mittetervislikke aineid, kolmas ei meki nii hästi – HiPPiS püreed tulevad appi! Need sobivad lastele, kuid maitsevad ka täiskasvanutele!

HiPPiS beebitoidupüreed ei sisalda nii palju kaloreid ja on ebavajalikest ainetest priid. Muide, beebitoitu armastavad süüa ka mitmed USA kuulsused, näiteks Madonna ja Jennifer Aniston. Ning nemad juba peaksid teadma, kuidas head välimust hoida.

HiPPiS beebitoidud on ökoloogilised ning nendesse pole lisatud suhkruid. Koostisosad sisaldavaid vaid looduslikult esinevaid suhkruid ning tooted on  mahepõllundusest.

Mis mõtteid tekitasid HiPPiS toidud nii täiskasvanud degusteerijates ja lastes?

Üldiselt toodi välja pakikeste mugavust. Infosedelile on kirjutatud, et avatud pakend tuleb tarvitada ära ühe ööpäeva jooksul, kuid nii kauaks seda ei jätkugi! See on sobiv kogus, mis kiirelt ära süüa, kui nälg hakkab näpistama. Pakendit on mugav hommikul käekotti visata.

Pakendid on mõnusalt värvilised ning köidavad laste tähelepanu. Muidugi ei tohi korki ega pakendit väikelastele mängimiseks lubada – aga seda teab iga vanem ise.

Nii mõnigi täiskasvanud degusteerija tunnistas, et lastetoidu söömine tundus neile esiti naljakas. Samas pidid kõik skeptikud pärast proovimist tunnistama, et täitsa hea oli.

Foto: Tiina Kõrtsini

HiPPiS pirni-banaanipüree viinamarja ja kaeraga

- Mulle tundub, et see on ideaalne õhtusöögivariant, kui pead parasjagu dieeti. Kõht saab piisavalt täis, nälg liialt näpistama ei hakka ja see kõik on võimalikult kerge. Loomulikult mitte igal õhtul (sest siis poleks see enam tervislik), aga korra nädalas vabalt.

- Pean tunnistama, et see pole esimene kord, kui proovin beebidele mõeldud püreesid. Peamiseks põhjuseks on see, et need on tervislikud ning koostisesse pole lisatud ebavajalikke aineid, mis kergitaksid kaalu või teeksid näonahale karuteene. Niisiis eelistan neid tihti erinevate jogurtide ja pudingute asemel.

- Pirni-banaanipüree on maheda maitsega ning mitte miski ei jää häirima. Kaer annab omamoodi särtsu juurde.

- Väga kerge pala, mis ei tekita raskustunnet.

- Hea valik smuuti sisse panemiseks.

HiPPis banaani-apelsini-pirnipüree mango ja riisiga

- Ideaalne nii lõuna- kui õhtuooteks, aga ka siis, kui lähed trenni ega taha enne seda suuremat sööki süüa. Lisab energiat ja pärast seda võiks kasvõi maratoni joosta! Või siis vähemalt poolteist tundi intensiivset trenni teha.

- Pakend on tõeliselt mugav ning püreed hea manustada nii suurtel kui väikestel. Sellega lihtsalt ei lägasta kõiki kohti täis. Maitse on meeldivam kui enamikel smuutidel, mida ma tavaliselt olen teinud.

- Supermaitsev. Selle peened riisitükid sobivad suurepäraselt püreesse ning täiustavad maitset. Need lisavad mekile iseloomu ja toekust.

- Teen nädalavahetusel perele erinevaid magustoite, aga ühel laisal pühapäeval otsustasin pakkuda neile just HiPPiSe puuviljapüreesid. Sain rohkelt kiidusõnu – nagu oleks ise valmistanud. Teinekordki!

- See püree on nii mõnusalt kerge nagu oleks enda (või siis ema) tehtud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee