Eesti uudised

KUHU SILMI PEITA? Lapsed tulvasid kunstikooli näitusele, kus uhkeldab pilt eneserahuldajast (96)

Egert Pärna, 7. mai 2019, 15:00
Näitusele tulnud lapsed nägid paratamatult ka vastuolulist teost, mis eksponeerib masturbeerivat neiut.Foto: Kollaaž (Kuvatõmmis / Youtube / Järvamaa Eesti südamaa, lugeja foto)

Esmaspäeval avati Paide Muusika- ja Teatrimajas kohaliku kunstikooli õpilaste näitus "Nevermind", kus traditsiooniliste tööde seas näeb ka krehvtisema sisuga teost, mis kujutab masturbeerivat tütarlast. Murelik Õhtulehe lugeja arvab, et sellise erootilise sisuga manga-stiilis teose koht ei ole kunstinäitusel, mida külastavad lapsed.

Avamisele tuli kohale hulganisti väikseid lapsi, rahva seas olid ka abilinnapea ja Paide Muusika- ja Teatrimaja direktor. 

Näitusel laste silme ees ripub ka vastuoluline teos, mille on loonud huvikooli viiendas klassis õppiv noormees. See kujutab äärmiselt seksikas poosis noort neidu, kelle lopsakaid rindu ja suguelundeid varjavad vaid ristikujulised kleepsud. Neiu vasak käsi hoiab ülal nappi rõivast. Parem käsi on tal asetatud jalgade vahele, kuhu noor kunstnik on lisanud detailseid piisku. Seega võib järeldada, et pildil on kujutatud eneserahuldamisega tegelevat tütarlast.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee