Kommentaar

Ene Pajula | Mammi rõõmustab selle üle, mida tal ei ole

Ene Pajula, ajakirjanik, 6. mai 2019, 18:10

8 KOMMENTAARI

m
Mammi, rumal jutt suhu tagasi !/ 7. mai 2019, 08:58
Kas nii vaigistatakse napi sissetulekuga ja viletsates elutingimustes pensionäre ? Nagu öeldud oleme kõik üks rahvas,siis miks peab vana,eluaeg tööd rüganud inimene nüüd hüljatuna piskust elama,pisikeses toauberikus ? Kui üks mammi sellega lepib,siis miks ülejäänud mammid-papid peavad sundkorras seda taluma. Kõik tahavad end inimesena ja väärikana tunda.
d
Deneb/ 6. mai 2019, 22:36
nii mõnedki Mammi kirjutised on mul "ülevisanud", aga terve mõtlemine /mis siis,et seisukohad erinevad/ on seal alati olnud. See artikkel on küll " 10 punkti".
v
vaevalt nüüd/ 7. mai 2019, 11:26
vaesed inimesed, kel raha pole piisavalt, selle üle rõõmu tunnevad, et raha pole ja lapsed alaväärsuskompleksis.
t
Tervet mõtlemist / 9. mai 2019, 13:18
Küll näha ei ole.Pigem soovitatakse "vait olla ja edasi teenida".Vaesed kurvastavad et neil ei ole 400 ruutmeetrist maja?Seda rääkida ajal,kui inimeste mureks on pigem eestlaste ja Eesti riigi säilimine.
a
Andres/ 6. mai 2019, 21:17
Minu meelest on ajakirjanduses pigem ikkagi skandaali otsitud ja rõhutatud. Ajakirjanik Pajula keskendub lihtrahva versus eliidi teemale, aga tegelik konflikt on ju köetud mööda teisi jõujooni. Lõhestatud ongi needsamad lihtsad Eesti inimesed omavahel. Ma ei usu, et selles lõhestamises saaks ainult ühte poolt süüdistada. Kas poliitilised eriarvamused väärivad sellist vastandumist? Ma ise üritan oma tuttavatega lihtsalt mitte enam poliitikast rääkida.
a
Aksel/ 6. mai 2019, 19:21
tädi on nagu Tähtvere mõisa elanik - ego nii suur, et sunnib segast teksti panema. Nõukogude ajal ajakirjanikele partei- ja ülikoolis ka igat masti demagoogitsemist õpetati. Meedias vajas partei kõnedest vabaks jäävat ruumi sisutühja lobaga täitmist. Võimudele see sobis, aga tänapäeval.... Milleks see vaesuse jutt - tegelikkus on see, et enamus Eesti elanikest elab peost suhu. Neile moraalitseda, et ärge koguge mammonat on küll kohatu ja solvav. Teab tädike ikka palju on peresid, kus lastele ei saa isegi kõige hädavajalikumat lubada või nälgivad pensionäre?

d
dressinimeste meedia/ 6. mai 2019, 17:10
vanamuti pajula, vanapapi pikner ja vanatüdruk evelin sepp
a
7. mai 2019, 01:20
Asi pole tõesti mammi vanuses vaid tema jaburuses. Autunne ka kehvake PM sai tematühajst heietusest kõrgimulguni. Nüüd visksu medalist madalmasse kategooriasse, ÕL mullitama-lollitama. Padraku oam tobedusi oamsuguset seas, kui teisiti ei saa. Nüri pliiats nagu tädi on

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee