Seisukoht

Seisukoht | Eesti lõpp on lähedal. Vist... (53)

Henry Lääne, spordiajakirjanik, 6. mai 2019, 18:10
Foto: Stanislav Moškov
Viimase aja meediapilti vaadates tundub, et Atlase õlgade jõud on Eesti juures raugemas ja õige pea juhtub midagi kohutavat. Valitsusse jõudnud Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) keerutab nagu tornaado ja rahvusvahelisel areenil on meie riigi maine nagu USAs elav mustanahaline maha väänatud, tagatipuks on kerregi lastud midagi surmavat.

Nüüd oleks lihtne seada sõnu nii üht- kui ka teistpidi. Et tegelikult kiusatakse EKREt taga, sest väike osa Eesti eliidist on selle endale sihiks võtnud. Või et tegelikult on kriitikutel õigus, värske valitsus tuleks maha tirida ja õlise kaltsuna tulle visata.

Ütlen hoopis midagi kolmandat. Ma ei ole EKRE pooldaja, kaugel-kaugel sellest. Valitsus on olnud ametis vaid mõned päevad, kuid nende liikmeid on juba tabanud kriitikalaviin, mõnikord ka õigustatult. Aga siiski. 

Anname poliitikutele aega atra seada, sest kui uus valitsus peaks tõesti olema nii kohutav kui räägitakse, on meie riik ja inimesed piisavalt tugevad, et vajalikke vangerdusi teha.

53 KOMMENTAARI

e
eee 7. mai 2019, 13:29
ega maine pole see mis kommunistlik internatsjonaal arvab. maine just tõuseb kui sotsialismi likvideerime eestis.
a
Andres 7. mai 2019, 07:20
Vaatasin, et karikäsper jälle oma joru ajamas.. Ei olnud õnneks. Ega poiss ju midagi valesti ei ütelnud. Lugege artikkel lõpuni. Ei tule maailma lõppu. Pigem läheb paremaks.
Loe kõiki (53)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee