Eesti uudised

Politseinikke ja seejärel ennast tulistanud mees suri haiglas 

Arvo Uustalu, 3. mai 2019, 19:52
VAIKNE PAIK: Traagiline sündmus leidis aset Elva lähistel, kus külarahva sõnul oli enne tulistamist täielik vaikelu.Foto: Aldo Luud

Teise mai varahommikul purjus peaga end maha lasta ähvardanud, kohale saabunud politseinike suunas tule avanud ja seejärel end tulistanud mees sai nõnda raskelt viga, et suri haiglas. Läheduses elavad külakaaslased ütlevad, et sellist käitumist oli raske oodata kahe lapse isalt, kellel nende teada alkoholiprobleemi ei olnud.

Häirekeskus sai teise mai hommikul kella viie paiku teate, et Tartumaal asuvas korterelamus ähvardab joobes 59aastane mees end tulirelvast maha lasta. Politseimajor Kaupo Martihhin ütles, et relvaga seotud juhtumile, kus oli kõrgendatud oht inimese elule ja tervisele, reageerisid kiirreageerijad. „Kohale saabunud politseinike eesmärk oli meest takistada endale viga tegemast, kui sündmused võtsid äkki ootamatu pöörde. End kilbi varju hoidvad politseinikud sisenesid koridori ning teisel korrusel end varjanud mees tegi politseinike suunas tulirelvast mitu lasku. Õnneks need politseinikke ei tabanud,“ kirjeldas politseimajor toimunut.

 Martihhin lisas, et korrakaitsjad tegid ründe tõrjumiseks kohe vastu kaks lasku, mis samuti ei tabanud. „Mees sulges end tuppa ning kostus järgmine lask. Politseinikud leidsid toast laskehaavaga mehe, kes oli end tulistanud,“ rääkis politseimajor.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

2. mai 2019, 18:15
Purjus mees tulistas politseinikke ja seejärel iseennast

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee