Müstika

AVESTA 5. mai | Tänased tööd on pigem kohustused kui rõõmuga tehtavad 

Kai Tamm, 5. mai 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane päev on pühendatud õigluse jalule seadmisele, korrale ning kohustuste täitmisele. Korra ja õigluse üle valvab jumalik silm. Ära riku mingeid reegleid. Kui võtad endale kohustusi, annad lubadusi või sõlmid lepinguid, siis hoolitse selle eest, et need saaksid ka täidetud. Tänased tööd on pigem kohustused kui rõõmuga tehtavad. Oma eksimuste tunnistamine ning ülekohtu eest andeks palumine on väga tähtis, sest südametunnistus peab olema puhas.

Kell 1.45 algab kuuloomisega uus tsükkel ja kui oled varajane ärkaja pane tähele tekkivaid ideesid ja mõtteid. Kell 6.05 algaval kuutsükli 2.päeval tuleb arendada endas heldust, ja vältida ahnust, sest vastasel juhul inimene neelatakse alla või ta jääb sõltuma materiaalsusest.

PÄEVA MÄRGID:

Kui leiad hobuseraua, on see märk, et võid saada autasu või ülenduse. Kui leiad värvilise või vääriskivi, siis saad sõpradelt toetust, kaitset, abi. Kui leiad nööre või silmuseid, siis pääsed ohtudest või ohtlikest olukordadest. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud sümboolsed unenäod on tähenduseta. Lähemal ajal täituvad vaid konkreetsed ja värvilised unenäod. Kui nägid unes hobuseid, siis on oodata abi kõrgemalt poolt.

TOIT:

Täna on hea paastuda. Rituaalne söök on leib ja vesi, kuid ka toores, terav toit: sibul, küüslauk, mädarõigas, pipar.

SOODSAD VÄRVID: kõik sinised toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: kollane ja roheline.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee